Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! (/Temat-20-2Surf-Zapraszam-Aktywnych-52084)

Strony: 1 2 3 4 5


20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - GTraxX - 11-04-2012 14:24

Witam Was !!!
JAK SIĘ RAZEM WYSILIMY TO ZAROBIMY WIĘCEJ !
ZAPRASZAM AKTYWNYCH!
RAZEM NAM SIĘ UDA !

Jestem zarejstrowany na tej stronie od bardzo długiego czasu, lecz sukcesu na taki jaki oczekiwałem nie doczekałem się do dziś Sad Znalazłem to forum i myślę że MY razem, możemy sobie pomóc robiąc piramidę ! To jest mój pierwszy takiego typu "plan" ! Więc zapraszam i tych nowych i tych weteranów zarabiania w necie do dołączenia do mojej piramidy ! Big Grin Będę dbał żeby rosła ładnie i żeby przynosiła zyski każdemu ! Będę tak rozmieszczał poleconych żeby każdy na tym zyskał, więc spiesz się aby zająć miejsce na pierwszym szczeblu mojej piramidy i zdobądź duży zarobek !!! Big Grin

Podsumuję:

1. Będę dbał o dobre rozmieszczenie każdego uczestnika aby każdy zyskał
2. Będę robił graficzne drzewka (aby każdy wiedział jak to aktualnie wygląda) Big Grin
3. Ogólnie wszystkich wysłucham i zrobię aby byli zadowoleni !

1. Wystarczy że odpiszesz na mój post: "Wchodzę w to"
2. Napisze ci na pw mój reff link z którego się zarejstrujesz
3. Teraz pokazała Ci się strona startowa. Wpisz swój e-mail i kliknij "Join us"
4. Ściągamy surfbar
5. Gdy ściągłęś już surfbar , uruchom go i zmień na język polski Tongue (to chyba normalne Big Grin )
6. Później masz formularz rejestracyjny, wpisz dane i kliknij "dalej".
7. A potem włącz program który zarabia a ty możesz cieszyć się zarobkiem niczego nie tracąc !


LICZĘ NA TO ŻE BĘDZIE DUŻO ZAINTERESOWANYCH ! Smile
ŻYCZĘ POWODZENIA !



RE: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - Filipus - 11-04-2012 14:29

1 post.. może pierw byś się zaklimatyzował na forum a potem zaczął robić piramidy? : )


RE: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - GTraxX - 11-04-2012 14:31

Oglądałem to forum już od dłuższego czasu ale dopiero teraz się zarejstrowałem Tongue Wiem o co ci chodzi, jakoś wejde w klimat Tongue Wiesz tak jak każdy bym chciał osiągnąć sukces Big Grin


RE: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - GTraxX - 11-04-2012 14:33

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=WSh8pthQ3Hw&feature=player_embedded#![/my-youtube]

Ktoś tutaj na forum bardzo fajny trick pokazał Big Grin


RE: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - ciamciaj - 11-04-2012 14:35

Rozumiemy ze chcesz osiagnac sukces tworzac piramide, jedna juz taka powstała na forum, ten kto ja zapoczatkowal tak rozmieszcza poleconych ze ma ich aktualnie pod soba sporo razy wiecej niz reszta w piramidzie, nie opanował checi zysku i zgarnia pod siebie jak najwiecej, pozdrawiam.


RE: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - nepray - 11-04-2012 17:44

To ja jako świerzak spróbuję (od czegoś trzeba zacząć Wink )

znaczy - wchodzę Wink


RE: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - GTraxX - 11-04-2012 17:47

Dzięki Big Grin Link wysłany ! Powodzenia Big Grin


RE: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - Plotek - 11-04-2012 19:59

Czemu nie
Wchodzę!


RE: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - ignisinferius - 12-04-2012 19:51

Cytat:Jestem zarejstrowany na tej stronie od bardzo długiego czasu

Cytat:Oglądałem to forum już od dłuższego czasu ale dopiero teraz się zarejstrowałem

czy tylko ja widzę tu niezgodność?


RE: 20$2Surf - Zapraszam Aktywnych ! - GTraxX - 12-04-2012 19:54

(12-04-2012 19:51)ignisinferius napisał(a):  
Cytat:Jestem zarejstrowany na tej stronie od bardzo długiego czasu

Cytat:Oglądałem to forum już od dłuższego czasu ale dopiero teraz się zarejstrowałem

czy tylko ja widzę tu niezgodność?

Od dłuższego czasu jestem na 20$2surf
od niedawna jestem na tym forum