Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Townian.com - Zbuduj wioskę, stwórz z niej imperium i zarabiaj! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Townian.com - Zbuduj wioskę, stwórz z niej imperium i zarabiaj! (/Temat-Townian-com-Zbuduj-wioske-stworz-z-niej-imperium-i-zarabiaj-52062)



Townian.com - Zbuduj wioskę, stwórz z niej imperium i zarabiaj! - pampuch721 - 10-04-2012 22:15

Witam wszystkich!
Chciałbym przedstawić przeglądarkową grę strategiczną, podobną do Traviana, w której można zarabiać prawdziwe pieniądze! Owa gra nazywa się Townian.
Naszym celem jest rozbudowanie małej wioski do ogromnego imperium!
W grze mamy możliwość:
- rozbudowywać swoją wioskę;
- atakować /szpiegować innych graczy;
- zakładać / kolonizować / podbijać nowe wioski;
- handlować z innymi graczami;
- ulepszać budynki itp.;
- tworzyć armie, sojusze;
Jeśli ktoś grał kiedykolwiek w Traviana to powinien się szybko oswoić z grąSmile

Na początku musimy wybrać nację, którą zamierzamy grać. Są trzy:
- Townians (zbalansowane atak i obrona);
- Elevens (nastawiona głównie na gospodarkę);
- Republicans (nastawiona na atak).

Zaczynamy mając jedynie 1 budynek – Ratusz (Town Hall) i trochę zasobów.
Dostajemy również $1 (nie wiem czy jeszcze ten bonus jest, ale sądzę, że tak).
W grze mamy możliwość zbierania złota oraz 4 różnych zasobów. Są nimi: Kamień, Drewno, Żelazo oraz Żywność. Mamy też podaną liczbę mieszkańców naszej wioski (wszystkie te informacje są w lewym górnym rogu).
Teraz opiszę budynki i funkcje jakie pełnią:
- Ratusz (Town Hall) – mamy tutaj możliwość budowania konstrukcji oraz ustalania podatków, z każdym poziomem ulepszenia zwiększa się limit złota jaką możemy posiadać oraz zmniejsza się czas budowania konstrukcji;
- Młyn (Grain Mill) – produkuje żywność;
- Tartak (Lumber Mill) – produkuje drewno;
- Kamieniołom (Stone mason-Quary) – produkuje kamień;
- Huta żelaza (Iron Foundry) – produkuje żelazo;
- Spichlerz (Granary) – magazynuje żywność, zwiększa limit żywności, jaką możemy posiadać;
- Magazyn (Warehouse) – jak sama nazwa wskazuje, magazynuje wszystkie zasoby, ponoć również podnosi produkcję złota (więc bardzo ważny budynek);
- Tajny skład/Kryjówka (Cache) – Magazynuje określoną ilość zasobów, chroniąc je przed najazdami innych graczy;
- Chata (Hut) – musimy zbudować by mieszkańcy naszej wioski mieli domSmile ; z każdym ulepszeniem zwiększa limit mieszkańców naszej wioski dając im dodatkowe zakwaterowanie, zwiększa „Upkeep”;
- Targowisko (Marketplace) – pozwala na handel zasobami z innymi graczami oraz wymianę złota na $;
- Ambasada (Embassy) – umożliwia tworzenie sojuszy z innymi graczami;
- Katedra (Cathedral) – podnosi morale mieszkańców wioski;
- Port – umożliwia budowanie statków, czym większy poziom tym szybciej są one budowane;
- Mur (Wall) – zwiększa obronę naszej wioski;
- Posterunek (Outpost) – zwiększa zdolności ofensywne naszej wioski w przypadku najazdu;
- Koszary (Barracks) – umożliwia szkolenie oddziałów;
- Akademia (Academy) – można tu zwiększyć maksymalną wytrzymałość naszej armii;
- Kuźnia (Blacksmith) – ulepszamy tu bronie oraz zbroje dla naszej armii;
- Zbrojownia (Armory) – tworzymy tu bronie;
- Stadnina koni (Horse Pens) – hodujemy tu konie dla naszej armii; czym wyższy poziom, tym szybciej wierzchowce są hodowane;
- Siege Shop – Daje nam możliwość budowania maszyn wojennych; im wyższy poziom, tym szybciej są budowane;
- Military Storage (Magazyn wojskowy) –przechowywane są tu bronie i zbroje;

Z poleconych mamy 20% ich zarobków (50% do 13 kwietnia bieżącego roku).

Minimum do wypłaty: $5
Metoda wypłaty: PayPal

Możemy oczywiście zainwestować. Aktualnie tylko przez PayPal oraz LibertyReserve (minimum $2).

Z tego co widzę, Admin jest bardzo aktywny, organizuje wiele konkursów, wydarzeń, promocji itp.

Według mnie bardzo pomocne forum, aktywne, możemy znaleźć tam wszelkie informacje, pomoc oraz poradniki dotyczące gry i nie tylko.

Jest możliwość wykupienia konta Premium. Koszt miesięczny to $3. Daje nam to:
- 25% zniżki na kupno wojska;
- 40% zarobków poleconych;
- Minimum do wypłaty tylko $2;
- Możliwość wymiany zasobów na złoto;

Czysty link: http://www.townian.com
Wszystkich chętnych zachęcam do rejestracji z mojego reflinka (nic nie tracicie a możecie pomócSmile ) :
http://qitz.townian.com/register.php?ref=pampuch721

Wszystkim tym, którzy zapiszą się z mojego reflinka służę dożywotnią pomocą!Smile

Dowód wypłaty (nie mój):

[Obrazek: townianpaymentproof.jpg]


W razie pytań proszę pisać w tym temacie, postaram się na wszystkie odpowiedziećSmile

Zabraniam kopiowania i udostępniania tego opisu bez mojej wcześniejszej zgody!


RE: Townian.com - Zbuduj wioskę, stwórz z niej imperium i zarabiaj! - MistrzYoda - 10-04-2012 22:31

jak wypłaciłeś 1$ skoro jest do wypłaty 5$ ??


RE: Townian.com - Zbuduj wioskę, stwórz z niej imperium i zarabiaj! - Shadecaster2 - 10-04-2012 22:34

@up
Hah dobre pytanie Big Grin!

@topic
jak się zarabia pieniądze dokładnie za co?


RE: Townian.com - Zbuduj wioskę, stwórz z niej imperium i zarabiaj! - pampuch721 - 11-04-2012 11:30

@MistrzYoda
Domyślałem się, że padnie to pytanieBig Grin
$1 było za konkurs. Stąd taki dowód wypłatySmile
W necie można znaleźć dowody nawet na 20 centów itp. (są też nowsze dowody).
Admin lubi nagradzać za zgłaszanie błędów w grze itp. więc warto to robićSmile
@Shadecaster2
Pieniądze zarabia się wymienając Gold na $ oraz za poleconych. Dodatkowo jeśli ma się konto Premium można sprzedawać surowce.


RE: Townian.com - Zbuduj wioskę, stwórz z niej imperium i zarabiaj! - kris6917 - 11-04-2012 12:04

a jki jest przelicznik golda na $ i jak szybko zarabia się golda


RE: Townian.com - Zbuduj wioskę, stwórz z niej imperium i zarabiaj! - MistrzYoda - 11-04-2012 12:48

no wlaśnie jaki jest przelicznik??


RE: Townian.com - Zbuduj wioskę, stwórz z niej imperium i zarabiaj! - Limitless - 11-04-2012 13:09

W czystego linku przenosi na jakis e-petshop Wink


RE: Townian.com - Zbuduj wioskę, stwórz z niej imperium i zarabiaj! - szy1sw - 11-04-2012 18:28

Gra zrobiona na devanie, reklam na maxa(co tłumaczy możliwość zarobku). 10.000golda to 1$ wydaje mi się że to trzeba miesiącami zbierać. Jak ktoś lubi takie gierki może grać ale ogólnie na tym się nie zarobiTongue


RE: Townian.com - Zbuduj wioskę, stwórz z niej imperium i zarabiaj! - pampuch721 - 15-04-2012 00:28

Przepraszam, nie mogłem wcześniej odpisać... Dużo spraw na głowie.
@kris6917
@MistrzYoda
Przelicznik 1 Gold = 0.000010$, czyli1000 Gold = 1 cent. Wydaje się kiepsko, jednak nie jest aż tak źle wg mnieSmile
@Limitless
Mi na Chrome normalnie działa, na innych przeglądarkach nie próbowałem. Tak czy siak polecam reflink (byś mi pomógłSmile), czysty jest brzydkiTongue
@szy1sw
Wcale nie miesiącami. Fakt, że na początkuwydaje się to bardzo trudne, lecz po rozwinięciu wioski i założeniu nowych gra, nie dość, że robi się ciekawsza, to jeszcze nasze zarobki zwiększają się kilkukrotnie. Dobrze jest wykupić konto Premium. Można dzięki temu sprzedawać wszystkie surowce poprzez marketplace. Ja np. uzbierałem tyle drewna, kamienia i żelaza, że z chęcią bym trochę odsprzedał,a z tego miałbym z 1-3k golda więcej, no ale premium póki co brakBig Grin Myślę nad kupnem...


Townian.com - Zbuduj wioskę, stwórz z niej imperium i zarabiaj! - Hybrid1990 - 01-03-2019 22:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.