Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BannersBroker - Opinia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: BannersBroker - Opinia (/Temat-BannersBroker-Opinia-52049)



BannersBroker - Opinia - maciek14c - 10-04-2012 18:59

Co sądzicie o BannersBroker...czy ktoś z was tam zarabia???


RE: BannersBroker - adrick1197 - 10-04-2012 19:05

ja zarabiam i moge ci pomoc Big Grin
sie rozkrecic Big Grin
nie ejst to fake sa juz polskie dowody wyplat ;D


RE: BannersBroker - maciek14c - 12-04-2012 08:37

Czekam na dalsze informacje...Tongue


RE: BannersBroker - ciamciaj - 12-04-2012 09:16

Oferuje informacje, kalkulatory, symulacje, plany inwestycyjne, dostep do informacji od zarzadu BB. Wystarczy napisac PW.


RE: BannersBroker - Grubasch - 18-04-2012 21:34

Powiedzcie mi co w dziale buxów i surfbarów robi BannersBroker!?

Temat do przeniesienia, lub do usunięcia



@topic:

Nie jest to żaden fake, ja zarabiam na BB spore pieniądze.


RE: BannersBroker - Opinia - Elite - 13-09-2012 13:40

Potwierdzam że BannersBroker jest rzetelną firmą, jeśli masz wolne środki to śmiało inwestuj.
Też oferuję pomoc (możesz pisać na PW).


RE: BannersBroker - Opinia - Krakk - 13-09-2012 19:19

I już zwietrzyli swoje szanse do pomocy przy rejestracji z ich reflinków Big Grin


Jeśli chodzi o samo BB to kase wypłacają, można na tym zarobić, nawet całkiem sporo, wszystko zależne od tego ile kasy włożymy oraz naszego czasu jeśli chodzi o szukanie poleconych. Na youtube jest kilka przykładowych filmików jak wypłacają kasę za pomocą karty MasterCard BB.

Co do samej rzetelności firmy to należy wiązać się z ryzykiem. Oficjalna wersja to zarabianie na reklamach, kto wie, może rzeczywiście tak jest. Natomiast jeśli jest to piramida finansowa to też tak dobrze skonstruowana, że można jej wróżyć długie sukcesy w zarobkach dla właścicieli jak i partnerów.

Edit: W ogóle ciekawie założony wątek... od tak powstały już o BB 64 strony i nikt kasy nie zarobił Cool


RE: BannersBroker - Opinia - gerald2211 - 13-09-2012 19:45

Każdy chce mieć swoich poleconych. Gdyby tak zacząć sprzedawać poleconych, którzy na pewno inwestowaliby w bb to można by zarobić więcej niż w samym BB.


RE: BannersBroker - Opinia - Elite - 15-09-2012 13:38

(13-09-2012 19:19)Krakk napisał(a):  [...}
Edit: W ogóle ciekawie założony wątek... od tak powstały już o BB 64 strony i nikt kasy nie zarobił Cool

Myślisz choć trochę nad tym co piszesz ?
Jest już masa ludzi która zrobiła ogormne wypłaty w stosunku do inwestycji a ty piszesz że nikt nie zarobił. Ja sam ostrożnie zagrałem i po krótkim czasie wypłaciłem tyle ile zainwestowałem.


RE: BannersBroker - Opinia - Krakk - 15-09-2012 14:46

Big Grin Przecież to była ironia