Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Bot Lays - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Bot Lays (/Temat-Sprzedam-Bot-Lays-52038)

Strony: 1 2


RE: [Sprzedam] Bot Lays - kipeer - 10-04-2012 16:15

(10-04-2012 14:27)Piotr__11 napisał(a):  Dziękuje za cenną opinię SPECJALISTY Smile
Tu nie ma żadnej przeglądarki cFFaniaczku.
Program otrzymała jedna osoba i pewnie wkrótce coś o nim napiszeSmile

No sory, w kodzie można schować proces okna i z niego dalej korzystać. Jedynie z do okna include masz podstawiony algorytm ktory podaje informacje.

Prosze o admina gdy zrobi recenzje to podczas opisywania recenzji niech sprawdzi URUCHOM>CMD>NETSTAT i sam powie jakimi łączami sie posługuje owy program Smile


Pozatym jeżei korzystasz z tej opcji.

HttpWebRequest request = (HttpWebRequest)WebRequest.Create("http://profil.wp.pl/login.html");
request.UserAgent = "Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:2.0.1) Gecko/20100101 Firefox/4.0.1";
request.Host = "profil.wp.pl";

Korzystasz z przegladarki tylko go niewyświetla. Bez łączenia przez proxy jest klops. Napisał recenzje ale nie opisał czy cena adekwatna do wartości bota Big Grin


RE: [Sprzedam] Bot Lays - Piotr__11 - 10-04-2012 16:44

(10-04-2012 16:15)kipeer napisał(a):  
(10-04-2012 14:27)Piotr__11 napisał(a):  Dziękuje za cenną opinię SPECJALISTY Smile
Tu nie ma żadnej przeglądarki cFFaniaczku.
Program otrzymała jedna osoba i pewnie wkrótce coś o nim napiszeSmile

No sory, w kodzie można schować proces okna i z niego dalej korzystać. Jedynie z do okna include masz podstawiony algorytm ktory podaje informacje.

Prosze o admina gdy zrobi recenzje to podczas opisywania recenzji niech sprawdzi URUCHOM>CMD>NETSTAT i sam powie jakimi łączami sie posługuje owy program Smile


Pozatym jeżei korzystasz z tej opcji.

HttpWebRequest request = (HttpWebRequest)WebRequest.Create("http://profil.wp.pl/login.html");
request.UserAgent = "Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:2.0.1) Gecko/20100101 Firefox/4.0.1";
request.Host = "profil.wp.pl";

Korzystasz z przegladarki tylko go niewyświetla. Bez łączenia przez proxy jest klops. Napisał recenzje ale nie opisał czy cena adekwatna do wartości bota Big Grin
Facet co ty *sz [gadasz] ?
Napisałem wyraźnie że to NIE UŻYWA ŻADNYCH przeglądarek .
Program wysyła BEZPOSREDNIE zapytania do lays .
I nie ma tu żadnej ukrytej przeglądarki jak ci się uroiło .

Jeśli jesteś taki mądry to powiedz mi w jaki sposób zalogowałbym NA RAZ DOWOLNĄ ILOSC kont w 1 OKNIE bota ? - jak masz jakiś sposób to pisz śmiało, ale zgodnie z moją skromnym stanem wiedzy jest to niemożliwe. I choćbym ukrył tam 1000 okien przeglądarki to i tak tylko 1 konto lays mogłoby być zalogowane na raz .

Inny argument ?
Zaloguj konto, oddaj 3 głosy, wyloguj i tak 10 razy z różnymi kontami w ciągu jedenj sekundy w przeglądarce.
Jak na to też masz sposób to pisz śmiało chętnie się doucze.


To tyle ode mnie.
Zapraszam do zakupu Smile


RE: [Sprzedam] Bot Lays - WojnaR - 12-04-2012 21:43

piotr, wygrales karton z tym botem? Wink


RE: [Sprzedam] Bot Lays - Piotr__11 - 13-04-2012 16:54

Ja go nie używam - kartony dorwałem wcześniej
Znajomy wygrał bon.
Nie wiem jak pozostali użytkownicy.

Teraz już raczej nie ma sensu kupować takich botów.
Malutko czasu do końca i ciężżżżżko wygrać ;-)



Chyba że ma się wersje PRO Big Grin
a oznacza to automatyczne logowanie na SETKI kont w ciągu 2-3 minut... jednak czegoś takiego to się nie opyla sprzedawać


[Sprzedam] Bot Lays - Coristo - 21-06-2013 06:31

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.