Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! (/Temat-Spring-Filing-Redemption-brak-e-maila-Warto-przeczytac-5201)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - wasik-1995 - 15-04-2010 19:50

Ja również nie dostałem. A mam takie pytanie odnośnie tego
całego sprawdzania czy na kontach nie oszukiwano.
Otóż na jednym koncie, kiedy zaczął się Double shot
miałem juz PTZ za wszystkie filmiki, i załozyłem
drugie konto przez zaproszenie z tego pierwszego
na tym samym IP.
Z tego co wiem to każda osoba w domu może posiadać konto.
A więc nie powinienem dostać bana ?
Hm.. i czy będę miał dostęp do kwietniowego restocku
za takie coś?


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Hyubios - 15-04-2010 19:55

Słyszałem, ze można mieć max 5 kont na jednym IP, więc chyba nie będziesz miał problemu ze wstępem na przyszły restock.

Bana raczej nie dostaneisz.


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Wenersky - 18-04-2010 06:51

(15-04-2010 19:41)cysiek napisał(a):  Wenersky powiem tyle: goń się samolubie Sad
Ja swojego maila nie dostałem, choć zdobyłem dwa razy tyle punktów co trzeba było Smile

Cóż chyba przyda Ci się tu zaglądnąc:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dowcip

A tak na powarznie to jesli kogos uraziłem moją wczesniejsza wypowiedzia to przepraszam, na prawdę nie podejrzewałem, że ktos to tak mocno odbierze... O.o


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Hyubios - 18-04-2010 09:33

Proszę o zamknięcie tematu, po restocku nieważny.