Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! (/Temat-Spring-Filing-Redemption-brak-e-maila-Warto-przeczytac-5201)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Kicha - 15-04-2010 17:31

Mi sie juz wszystko wyjasnilo Big Grin Zabrali mi prawie 600 ptz... Mialem 1300 mam 700 PTZ za 4 fake konta Smile
Na drugim koncie jednak i tak biore gre...


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Tutti Frutti - 15-04-2010 17:33

Siles jak bedziesz pisal do nich no ja sie tez podpisuje bo ja tez nie dostalem kurr** a juz podali regulamin restocku Sad


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - top-michal - 15-04-2010 17:34

Na Facebooku napisali "We're still sending emails for Spring Fling redemption, so hang tight:-)" czyli jeszcze wysyłają maile.


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Kapec - 15-04-2010 17:38

Nie no bez jaj jest już regulamin restocku a jak meila nie było tak go dalej nie ma;/ zaczynam sie niepokoic...


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Siles - 15-04-2010 18:00

(15-04-2010 17:38)Kapec napisał(a):  Nie no bez jaj jest już regulamin restocku a jak meila nie było tak go dalej nie ma;/ zaczynam sie niepokoic...

No dokładnie ile można czekać?


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Hyubios - 15-04-2010 18:50

Spokojnie, bez paniki Panowie i Panie.

Mają kilkanaście tysięcy maili do wysłania, każdego sprawdzają, czy legalny i muszą osobiście wysłać do niego maila. Jedna osoba może się równać 2 minutom, więc spokojnie.

Jeśli jednak nie wyślą do jutra, pojutrza to wtedy trzeba się martwić.


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Siles - 15-04-2010 19:10

(15-04-2010 18:50)Hyubios napisał(a):  Spokojnie, bez paniki Panowie i Panie.

Mają kilkanaście tysięcy maili do wysłania, każdego sprawdzają, czy legalny i muszą osobiście wysłać do niego maila. Jedna osoba może się równać 2 minutom, więc spokojnie.

Jeśli jednak nie wyślą do jutra, pojutrza to wtedy trzeba się martwić.

On niekoniecznie, bo wczoraj mówili że wyślą wszystkim e-maile i nie wysłali to sie każdy martwi.


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Wenersky - 15-04-2010 19:26

Ja już swojego maila dostałem i nazwijcie mnie skur*****em, ale mam nadzieje, że Wam nie dojdzie- Im mnie ludzi na restocku, tym większa szansa na zdobycie czegos Wink


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Hyubios - 15-04-2010 19:32

Wenerksy, co Ci z 50 osób mniej, jak będzie tam kilkanaście tysięcy, co ?
Ooo, mam nadzieje, że teraz zebrałeś kilku miłych wrogów xD
Przyszedł nowy na forum i zaczyna znajomości...

A powiem Ci, że WSZYSTKIM PRZYJDZIE, a tobie usunął konto za fake konta dla listera.


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - cysiek - 15-04-2010 19:41

Wenersky powiem tyle: goń się samolubie Sad
Ja swojego maila nie dostałem, choć zdobyłem dwa razy tyle punktów co trzeba było Smile