Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! (/Temat-Spring-Filing-Redemption-brak-e-maila-Warto-przeczytac-5201)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - pitfromhell - 15-04-2010 11:04

Ja też nie Tongue Czekamy Smile


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Kicha - 15-04-2010 11:20

Jakies jaja ;/ Pisali ze kto niedostanie nie idzie na restock... Ja mam na jednym ponad 1000 zdobyte a na drogim rowno 400 i dostalem a na glownym nic...


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - shaggan - 15-04-2010 13:01

Dzisiaj nadal nie dostałem ...z-list w pełni legalny itp. ...pisać już do nich czy jeszcze dać na wstrzymanie do wieczora ? ..pkt nabiłem 1000 Tongue


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Hyubios - 15-04-2010 13:31

Nie pisz.
Napisali do mnie, że nie bedą odpowiadać na moje pytania dot. tej sprawy. Wkurzyli się ? ^^
Poczeka się na Hallway'u na nowości o zakończeniu wysyłania maili, a jak do tego czasu Ci nie dojdzie, to napisz.

Jednym słowem, cierpliwości !


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - shaggan - 15-04-2010 16:05

Jeśli po mozolnym uzbieraniu z-lista po to żeby załapać się na podwojone punkty podwójnie ...i po uzbieraniu 5 razy więcej niż 200 ...nie dostane maila i faktycznie nie wezmę udziału w tym rozdaniu to się autentycznie zbulwersuje i podziękuje za interes ...bo to trochę nie fair ..

Z tego co widzę jest już regulamin ..jak nie dostane maila to i tak sproboje sie dostać na redemption bo może to jakiś error i normalnie wejde i zamówie .. Zobaczymy


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - larw - 15-04-2010 16:15

Ja też nie dostałem maila, pisałem do nich rano. Do tej pory ani maila potwierdzającego, ani żadnego innego... Jaja jakieś...


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Smaichel - 15-04-2010 16:17

A ja dostałem maila odrazu, dziwne ze niektorzy juz dostali a niektorzy jeszcze nie


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Siles - 15-04-2010 17:05

No ja też jeszcze nie dostałem e-meila, jak wieczorem nie dostane to pisze do nich


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - kubiklol - 15-04-2010 17:08

Dear Lockerz member,

Congratulations! You have successfully earned 200 PTZ and will be able to enter the April Spring Fling Redemption!

You still have time to earn even more PTZ for everything from logging in, watching videos to inviting friends. Keep racking them up so you can get great prizes in PTZ Place.

Thanks for being one of our valued members! It's members like you who are helping us build the best site around. We look forward to offering you more amazing prizes, new features and even more ways to earn PTZ.

See you at the Spring Fling Redemption, which will happen later this week! Keep an eye on the Hallway for updates and additional information.

The Lockerz Crew

dostałem takiego e-maila. jest to jednoznaczne z potwierdzeniem mojego udzialu w springu~:s?


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - raBBit - 15-04-2010 17:20

tak kubikol a ja NADAL NIE DOSTAŁEM!!!


Jednak dostałem