Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! (/Temat-Spring-Filing-Redemption-brak-e-maila-Warto-przeczytac-5201)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - arczyyy - 14-04-2010 21:09

chyba nikt nie oszukiwal ;p


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Wojtas100 - 14-04-2010 21:09

Uffff ja dostałem meila czyli nie oszukiwałem. tak nawiasem mówiąc to zdobyłem 1500PTZ dzięki temu że filmiki mi zadziałały w dzień wprowadzenia x2.


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Kapec - 14-04-2010 21:17

ale oszukiwali w jakim sensie? bo nie rozumie, chodzi o proxy?


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Hyubios - 14-04-2010 21:47

Zapewne chodzi o te zabronione programy i sposoby na oglądanie filmików oraz rejestracje znajomych na jednym IP - lewe maile.


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - larw - 14-04-2010 22:51

Hmm... oglądałem filmy jakie dodali, żadnych królików, nie zaprosiłem żadnego znajomego, punkty zebrałem około 700 i maila brak... O co może chodzic?


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Zythus - 15-04-2010 05:16

Poczekaj, sami napisali, że wysyłanie trochę czasu zajmuje Big Grin Jak skończą wysyłać to chyba napiszą news na hallway Smile
Ja tam dostałem i jestem happi Smile


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - raBBit - 15-04-2010 06:57

ja nie dostałem do tej pory i cos czuje ze w hooya polecieli...


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Rizi - 15-04-2010 07:39

ja też czuje że nie dostane


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Tutti Frutti - 15-04-2010 10:22

No ja tez mam juz czarne mysli ;/


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - eclipso - 15-04-2010 10:29

tez nie dostałem, skrzynka na o2.