Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! (/Temat-Spring-Filing-Redemption-brak-e-maila-Warto-przeczytac-5201)

Strony: 1 2 3 4 5


Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Hyubios - 14-04-2010 19:17

Witam
Dziś koło godziny 19 napisałem do Lockerz maila dot. braku potwierdzenia o udział w następnym restocku i odpisali koło godziny 19:30.

Cytat:We will read your questions individually and we will respond if your
question is not answered here, but here's a quick
answer to some of the most frequently asked questions. Please do NOT
respond back to this message.

-Prize confirmations will be sent out once we have done our fraud
check. Please be patient.

-We will be announcing more information on Spring Fling--keep an eye
on out the Hallway!

-We are in the process of sending out Spring Fling confirmations. If
you earned those 200 PTZ and still haven't gotten a confirmation, do
not worry--it takes a bit for us to send them out.

-We're aware of the videos in Play not working for some members.
Clear your cache and cookies and try again.

Najlepszego,
The Lockerz Crew

Tłumaczenie:

Odczytaliśmy twoje pytania indywidualnie i odpowiemy Ci szyką odpowiedź, które często nas spotykało. Bardzo proszę nie odpowiadać z powrotem do tej wiadomości.

- Potwierdzenia na konkurs zostaną rozesłane jak tylko sprawdzimy czy nie oszukiwaliście. Proszę mieć cierpliwość.

- Będziemy ogłaszać więcej informacji o Spring Flingmiej oko na hallway!

- Jesteśmy w trakcie wysyłania wiosennego potwierdzenia. Gdybyś zarobił te 200 PTZ a mimo to nie otrzymałeś potwierdzenia, nie martw się, otrzymasz je.

- Jesteśmy poinformowani o wideo nie działające dla jakichś członków. wyczyść ciasteczka i spróbuj jeszcze raz.

Best,
Załoga Lockerz

Nie jest to może super tłumaczenie, ale jest.

Tak więc, Nie Martwicie Się ! Jeżeli tylko nie oszukiwaliście, otrzymacie potwierdzenie o udziale w restrocku!

Mam nadzieję, że pomogłem.

Pozdrawiam. Hyubios.

P.S.
Nie wiedziałem gdzie wrzucić temat, więc jbc proszę o przeniesienie.


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - wasik-1995 - 14-04-2010 19:59

Dobra robota! Smile Cieszę się, że ktoś się zabrał za napisanie
do nich takiego e-maila. Osobiście również nie dostałem jeszcze
e-maila, ale oczekuję z niecierpliwością.


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Tidus - 14-04-2010 20:01

(14-04-2010 19:17)Hyubios napisał(a):  Witam
Dziś koło godziny 19 napisałem do Lockerz maila dot. braku potwierdzenia o udział w następnym restocku i odpisali koło godziny 19:30.

Cytat:We will read your questions individually and we will respond if your
question is not answered here, but here's a quick
answer to some of the most frequently asked questions. Please do NOT
respond back to this message.

-Prize confirmations will be sent out once we have done our fraud
check. Please be patient.

-We will be announcing more information on Spring Fling--keep an eye
on out the Hallway!

-We are in the process of sending out Spring Fling confirmations. If
you earned those 200 PTZ and still haven't gotten a confirmation, do
not worry--it takes a bit for us to send them out.

-We're aware of the videos in Play not working for some members.
Clear your cache and cookies and try again.

Najlepszego,
The Lockerz Crew

Tłumaczenie:

Odczytaliśmy twoje pytania indywidualnie i odpowiemy Ci szyką odpowiedź, które często nas spotykało. Bardzo proszę nie odpowiadać z powrotem do tej wiadomości.

- Potwierdzenia na konkurs zostaną rozesłane jak tylko sprawdzimy czy nie oszukiwaliście. Proszę mieć cierpliwość.

- Będziemy ogłaszać więcej informacji o Spring Flingmiej oko na hallway!

- Jesteśmy w trakcie wysyłania wiosennego potwierdzenia. Gdybyś zarobił te 200 PTZ a mimo to nie otrzymałeś potwierdzenia, nie martw się, otrzymasz je.

- Jesteśmy poinformowani o wideo nie działające dla jakichś członków. wyczyść ciasteczka i spróbuj jeszcze raz.

Best,
Załoga Lockerz

Nie jest to może super tłumaczenie, ale jest.

Tak więc, Nie Martwicie Się ! Jeżeli tylko nie oszukiwaliście, otrzymacie potwierdzenie o udziale w restrocku!

Mam nadzieję, że pomogłem.

Pozdrawiam. Hyubios.

P.S.
Nie wiedziałem gdzie wrzucić temat, więc jbc proszę o przeniesienie.

Ciesze sie ,ale dział jest :"Pytania dotyczące lockerz" "Nie wiedziałem gdzie wrzucić temat, więc jbc proszę o przeniesienie." Jest przeciez temat : Ogolnie o lockerz tam sie takie cos wrzuca na przyszlosc


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Hyubios - 14-04-2010 20:07

Okej, okej. Jak Admin może, to proszę o przeniesienie.

A dlaczego wrzuciłem w pytania ? Bo to jest odpowiedź ^^

Miło, że komuś uspokoiłem sumienie, wasik Tongue


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - pitfromhell - 14-04-2010 20:18

Ok, dział Ci się pomylił, ale ode mnie masz +.


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - kamilklw - 14-04-2010 20:44

Przecie na hallway'u napisali o tym.


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - damal123 - 14-04-2010 20:51

Dzięki, że to wkleiłeś, parę rzeczy się wyjaśniło ale jestem pesymistą i mam przeczucie, że mi nie wyślą tego maila gdyż stwierdzą, że oszukiwałem. Zdobyłem ponad 1000PTZ, chyba 12 znajomych i Z-list wbiłem. Pewnie dopatrzą się czegoś przy znajomych.


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - raBBit - 14-04-2010 20:59

ja niewiem, mam nadzieje że dostane tego maila bo juz 22 a nic nie widac ;D


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Hyubios - 14-04-2010 21:01

raBBit, jutro też jest dzień. Jak się nie wyrobią, to ich obowiązkiem jest dokończenie roboty jak najszybiej,


RE: Spring Filing Redemption - brak e-maila ? Warto przeczytać ! - Kilol - 14-04-2010 21:03

Dzięki za info.Wink Przenoszę do odpowiedniego działu.