Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam Poradnik] Plan inwestycyjny + Sposób uzyskania 30,000zł bez dokumentów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam Poradnik] Plan inwestycyjny + Sposób uzyskania 30,000zł bez dokumentów (/Temat-Sprzedam-Poradnik-Plan-inwestycyjny-Sposob-uzyskania-30-000zl-bez-dokumentow-51999)

Strony: 1 2


[Sprzedam Poradnik] Plan inwestycyjny + Sposób uzyskania 30,000zł bez dokumentów - kipeer - 09-04-2012 17:12

Jak znaleźć pokaźne sumy 200$, 1000$ czy nawet 20000$. Ja oferuje sposób jak pozyskać pieniądze okres spłaty to ok. 3-4 miesiące.



Po co nam poradnik? Masz program typu BB, JBP, JSS, Royal7, inwestujesz 20,000$ po miesiącu wypłacasz ok.45000$ wiecej. Pieniadze spłacasz i jesteś na plusie.



Ryzyko?


Koszt:
Zasady: Ja wyceniam tą kwote którą chcesz uzyskać. . Wysyłasz pieniądze -> Dostajesz Twoj Plan Uzyskania Pieniędza.



Opcje i Ceny dodatkowe:
Dodatkowy Plan inwestycyjny w JustBeenPaid - 20zł na każde 150$
Dodatkowy Plan inwestycyjny w Royal7 - 10zł na każde 100$



RE: [Sprzedam Poradnik] Plan inwestycyjny + Sposób uzyskania 30,000zł bez dokumentów - Damkofr - 09-04-2012 21:56

ale bys dostal hajsu jak ktos z twojego refa wplacil by z 10 tys dolcow ale raczej nikt taki sie nie znajdzieSmile


RE: [Sprzedam Poradnik] Plan inwestycyjny + Sposób uzyskania 30,000zł bez dokumentów - Yogii - 09-04-2012 22:52

jak bym znał sposob na 20000$ miesiecznie nikomu bym o tym nie powiedział


RE: [Sprzedam Poradnik] Plan inwestycyjny + Sposób uzyskania 30,000zł bez dokumentów - gosialdo - 09-04-2012 23:23

chcesz zarobić 20.000zł?
sprzedaj 500 osobom po 2 plany inwestycyjne, każdy po 20zł Smile


RE: [Sprzedam Poradnik] Plan inwestycyjny + Sposób uzyskania 30,000zł bez dokumentów - chladek317 - 09-04-2012 23:47

'sprzedaj 500 osobom po 2 plany inwestycyjne, każdy po 20zł Smile'
Ja bym sprzedał,ale nie mam pojęcia co to te plany inwestycyjne Tongue


RE: [Sprzedam Poradnik] Plan inwestycyjny + Sposób uzyskania 30,000zł bez dokumentów - ciamciaj - 09-04-2012 23:49

Smiech na sali, plany inwestycyjne do BB i Royalty7 wraz z kalkulatorami i symulacjami daje wszystkim moim refom, a nic nie placa, bo tak działa sponsor w tych programach.


RE: [Sprzedam Poradnik] Plan inwestycyjny + Sposób uzyskania 30,000zł bez dokumentów - kipeer - 10-04-2012 00:09

(09-04-2012 21:56)Damkofr napisał(a):  ale bys dostal hajsu jak ktos z twojego refa wplacil by z 10 tys dolcow ale raczej nikt taki sie nie znajdzieSmile

(09-04-2012 23:49)ciamciaj napisał(a):  Smiech na sali, plany inwestycyjne do BB i Royalty7 wraz z kalkulatorami i symulacjami daje wszystkim moim refom, a nic nie placa, bo tak działa sponsor w tych programach.

Nie wiesz co to plan inwestycyjny. Masz przeprowadzone strategie przy stracie 10%/30%/50%/70% akcji? Masz przeprowadzone dane statystyczne na temat rebuyów? Wątpie, tym bardziej wczoraj siedziałem 6 godzin nad dwoma piramidkami w exelu i powiem szczerze, że nie skończyłem.

Płacą, i dobrze wiesz, że dużo dużo wiecej. Ja nie oferuje planu partnerskiego o ktorym mówisz.

Bierzmy przykład Rozgałęzienia na 12 kont.
- Sposób łączenia sie do tych 12 kont ( Opłata 2$ za 1szt miesięcznie )
- Sposób pozyskiwania prawdziwych tożsamości, ( Płatne 50-200zł za osobe zalezy jak młoda ) Sam mam baze ok siedem osób którą sprzedam odpłatnie(wexele, podpisy, fotografie typkow z dowodem w ręku, skany dowodów)
- Ponad 100,000$ uzyskane z zainwestowania 10000$-18000$ w okresie trzech miesięcy.

Mało?


RE: [Sprzedam Poradnik] Plan inwestycyjny + Sposób uzyskania 30,000zł bez dokumentów - dvt - 10-04-2012 08:18

(10-04-2012 00:09)kipeer napisał(a):  
(09-04-2012 21:56)Damkofr napisał(a):  ale bys dostal hajsu jak ktos z twojego refa wplacil by z 10 tys dolcow ale raczej nikt taki sie nie znajdzieSmile

(09-04-2012 23:49)ciamciaj napisał(a):  Smiech na sali, plany inwestycyjne do BB i Royalty7 wraz z kalkulatorami i symulacjami daje wszystkim moim refom, a nic nie placa, bo tak działa sponsor w tych programach.

Nie wiesz co to plan inwestycyjny. Masz przeprowadzone strategie przy stracie 10%/30%/50%/70% akcji? Masz przeprowadzone dane statystyczne na temat rebuyów? Wątpie, tym bardziej wczoraj siedziałem 6 godzin nad dwoma piramidkami w exelu i powiem szczerze, że nie skończyłem.

Płacą, i dobrze wiesz, że dużo dużo wiecej. Ja nie oferuje planu partnerskiego o ktorym mówisz.

Bierzmy przykład Rozgałęzienia na 12 kont.
- Sposób łączenia sie do tych 12 kont ( Opłata 2$ za 1szt miesięcznie )
- Sposób pozyskiwania prawdziwych tożsamości, ( Płatne 50-200zł za osobe zalezy jak młoda ) Sam mam baze ok siedem osób którą sprzedam odpłatnie(wexele, podpisy, fotografie typkow z dowodem w ręku, skany dowodów)
- Ponad 100,000$ uzyskane z zainwestowania 10000$-18000$ w okresie trzech miesięcy.

Mało?

Jakaś gwarancja?


RE: [Sprzedam Poradnik] Plan inwestycyjny + Sposób uzyskania 30,000zł bez dokumentów - Qwik - 10-04-2012 08:44

Te wszystkie jbp i jss mogą w każdej chwili upaść wiec można stracić te 20k$.

Cytat:inwestujesz 20,000$ po miesiącu wypłacasz ok.45000$ wiecej. Pieniadze spłacasz i jesteś na plusie.
Ten teks mnie rozwalił

Cytat:- Sposób pozyskiwania prawdziwych tożsamości, ( Płatne 50-200zł za osobe zalezy jak młoda ) Sam mam baze ok siedem osób którą sprzedam odpłatnie(wexele, podpisy, fotografie typkow z dowodem w ręku, skany dowodów)
To jest nielegalne.


RE: [Sprzedam Poradnik] Plan inwestycyjny + Sposób uzyskania 30,000zł bez dokumentów - tomazzi - 10-04-2012 08:53

odnośnie osób i rzeczy które masz - wytłumacz mi na jakiej podstawie przechowujesz czyjeś dokumenty ich skany czy fotografie ?
masz firmę udzielającą pożyczek czy innego typu działalność ?
czy osoby te wyraziły zgodę na sprzedaż, udostępnianie czy rozpowszechnianie przez ciebie ich skanów, fotografii czy dokumentów ??
nie wiem czy w swej "mądrości" zdajesz sobie sprawę - ale w tym miejscu łamiesz prawo.. jeśli nie masz działalności i sporządzonych notarialnie dokumentów upoważniających cię do przechowywania i rozpowszechniania czy sprzedaży czyichś dokumentów nie masz podstaw prawnych bez zgody osoby dotyczącej na przechowywanie a tym bardziej na rozpowszechnianie czy sprzedaż ich dokumentów typu wexel, fotografii itp itd - za takie coś kolego idzie się siedzieć

jeśli dokumenty otrzymałeś np w celu weryfikacji osoby do udzielenia prywatnej pożyczki itp itd - po zweryfikowaniu i podpisaniu ewentualnej umowy cywilno-prawnej w ciągu 24 h powinieneś trwale nie mając wyżej opisanej zgody usunąć wszelkie dokumenty danej osoby