Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję webmastera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuję webmastera (/Temat-Poszukuje-webmastera-51953)



Poszukuję webmastera - rasta - 08-04-2012 16:34

Witam,
Na początku chciałym przeprosić, że nie daje tematu w ten dział co powinienen, ale nie wiem gdzie miałbym go dać.

Mam problem i mam nadzieje że mi pomożecie Wink

Zainstalowałem skrypt na mojej stronie "Wordpress" wszystko zrobiłem jak na jednym z poradników na YT. Po wielu próbach wkońcu udało mi się to zainstalować, lecz podczas próby zalogowania się i także podczas wejscia do okna logowania wyskakują takie błędy.

Screens:
http://pokazywarka.pl/bkqx9w/

Bardzo proszę o pomoc.
Osoba, która mi z tym pomoże czeka myślę że dosyć ciekawa nagrody(PPA)

Pozdrawiam


RE: Poszukuję webmastera - ciamciaj - 08-04-2012 16:59

Na jakim hostingu to stoi?


RE: Poszukuję webmastera - Driver494 - 08-04-2012 22:09

Moze pominoles krok w ktorym powinienes zmienic chmod'y wskazanych plikow i folderow? Jesli wordpress nie moze czegos tam zmodyfikowac to bardzo mozliwe Big Grin


RE: Poszukuję webmastera - ciamciaj - 09-04-2012 07:23

Na wiekszosci hostingow teraz jest autoinstalator, dlatego pytam o hosting. Ulatwia to instalacje, bo dzieje sie to automatycznie. Wszystkie pliki dostaja wymagane atrybuty itp.


RE: Poszukuję webmastera - szpilmen - 09-04-2012 11:54

Ja mogę Ci ustawić wordpressa, pisz na pw.


RE: Poszukuję webmastera - Nikodemsky - 09-04-2012 18:00

Jeżeli jest to nowy skrypt bez dodatków itd. to jest tylko jedna możliwość - źle ustawiony serwer, jeśli jest to darmowy host to zmień go po prostu, jeśli płatny - pisz do supportu hosta - nie sądzę żeby w tej sytuacji ktokolwiek byłby w stanie Tobie pomóc.

WP już od kilku wersji nie prosi o zmianę chmodów, jest na tyle zautomatyzowany, że każdy może sobie z nim poradzić.


RE: Poszukuję webmastera - Jaro070 - 09-04-2012 18:34

Mogę Ci zainstalować WP, napisz na PW.


RE: Poszukuję webmastera - Driver494 - 09-04-2012 19:01

[Obrazek: image.php?album_id=20&image_id=2431]

Tak powinny byc ustawione chmody plików. Przestawisz je w Tootal commander. Jeśli nie wiesz jak to zrobic to napisz.