Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kościół.... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kościół.... (/Temat-Kosciol-51933)



Kościół.... - kipeer - 08-04-2012 05:36

Scam jak ..., nie dość, że wszyscy wpłacają darowizne codziennie, to jeszcze ostatni był "niby" upgrade bo w tym samym dniu co dzisiaj tylko 2012 lat wstecz. Operacja Jezus, niby był a później znikł.


HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

Wesołego jajka, pięknego jak bajka. Sprytnego króliczka, co wyskoczy z koszyczka. Kurczaka złotego i wszystkiego najlepszego.

imprezaimprezaimprezaimprezaimprezaimprezaimprezaimprezaimprezaimprezaimprezaimpreza

Ps. Ale ten scam ogolnie bez kitu... Tyle kasy a 10% pomagają ubogim.


RE: Kościół.... - tomazzi - 08-04-2012 06:08

a widziałeś kiedyś grabie grabiące od siebie ??
kościół to najbogatsza instytucja świata


RE: Kościół.... - HHP - 08-04-2012 07:49

A dlaczego kościół miałby być biedny? Mnie tam ogólnie nie obchodzi ile kościół ma pieniędzy, bo sam ani złotówki się nie dokładam. Kiedyś pracowałem jako wolontariusz w hospicjum i gdyby nie kościół, to ludzie nie mieli by leków, bo państwo się na nich wypięło. Drugi przykład: znajomej moich rodziców spalił się cały dom. Zgłosiła się do caritasu, dostała pieniądze na odbudowę domu i to nie małe pieniądze, bo kilkadziesiąt tysięcy. Także mi się wydaje, że to będzie trochę więcej niż 10%.


RE: Kościół.... - Snoweee - 08-04-2012 08:36

uważam, że to co robisz nie ma najmniejszego sensu, myślę, że nie masz pojęcia o religii, a o pieniądzach, to już lepiej z Tobą nie rozmawiać. W sumie żałosny był sposób, w jakim to napisałeś. Szczerze mówiąc to po co Ci to było? Niby ten twój "upgrade" 2012 lat temu, ale po co się wypowiadasz, skoro ten "upgrade" mógł być jeszcze dawniej lub wcześniej? Pomyśl, że skoro Bóg zszedł na ziemię dla Żydów, a oni nie uwierzyli, to że właściwie przez właściwie 2 tysiące lat powstało wierzenie na tyle mocne, że teraz nikt nie jest w stanie jego rozerwać. Rozłam całego kościoła chrześcijańskiego miał miejsce podajże w 1054 i wtedy powstał katolicyzm, czyli kolejne 10 wieków, przez które katolicyzm przetrwał. Weź pomyśl zanim coś napiszesz, a nie tylko klikasz by być pseudo fajnym. Co do tych twoich rachunków, to gdyby kościół nie miał pieniędzy, to zapewne ty byś opłacał im wodę, gaz, światło i jedzenie? Już lepiej, by mieli swoje pieniądze z pensji ze szkół i z własnych wynagrodzeń, niż oszukiwali i robili przekręty z wierzącymi. Serio nie dotykaj lepiej religii na forum publicznym, bo tutaj raczej nikomu nie zaimponujesz pisząc, jaki ten kościół jest fe i ble. Jan Paweł II też był fe? Też mu żałujesz, że musieli mu kupować leki i jedzenie? No właśnie...


Kościół.... - Admin - 08-04-2012 08:51

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.