Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co byś kupił od razu gdyby cena... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Co byś kupił od razu gdyby cena... (/Temat-Co-bys-kupil-od-razu-gdyby-cena-51931)



Co byś kupił od razu gdyby cena... - kipeer - 08-04-2012 05:29

Witam, mam dostęp do sprowadzenia rzeczy z Afganistanu / taiwan \ Nigerii \ Chiny

( IPHONE 4S 16GB za 200$, z transportem przeszło +600zł paczka do 5kg, do 35 kg ok 1000zł )
( Samsung i9250 Galaxy Nexus Prime - 250$ )
( NOKIA LUMIA 800 - ok 135$ )

Są telewizory(samsunga), aparaty fotograficzne(20 typow), laptopy (13), telefony i telefonopodobne(ok. 50) i jakieś zwykłe RTV & AGD.

Sprzedaje przez allegro praktycznie z 35% cenową obniżką. Przy sprzedaży 20 przedmiotów ( juz mam 6 kupców, samych znajomych Big Grin ). Szukam osób ktore chcą kupić, najlepiej jakby chcieli kupić telefony wtedy dla mnie najlepszy zysk. ( ok. 40% koszt telefonu, 8% transport, 20-40% obniżki i reszta dla mnie Big Grin )

Pisze w offtopie, bo szukam opini na ten temat :-) Zwrot kasy po tygodniu w razie 'usterki' Smile


RE: Co byś kupił od razu gdyby cena... - tomazzi - 08-04-2012 06:11

tylko, że taka rzecz od razu do wywalenia jak się popsuje bo gwarancji nie ma - no chyba, że ty masz dg i dajesz gwarancję serwisową bo w polsce zapłaciwszy 35% więcej ale mam gwarancję i jest wada fabryczna przykładowo - idę wymieniam i mam problem z głowy - u ciebie jak nie mam gwarancji - produkt do wywalenia i kasa wydana w błoto - reasumując nie kupiłbym osobiście nic bo w ciągu tygodnia wada nie wyjdzie - może się popsuć po 3 miesiącach i nie mając gwarancji pretensje mogę mieć do samego siebie, że byłem głupi i kupiłem sprzęt bez gwarancji nie w sklepie


RE: Co byś kupił od razu gdyby cena... - HHP - 08-04-2012 07:37

Nie rozumiem dlaczego masz problemy ze sprzedażą. Ja na Twoim miejscu zrobiłbym sklep internetowy i zbudowałbym na allegro wizerunek profesjonalnego sprzedawcy Wink Ludzie by wszystko łykali jak leci, zwłaszcza, że sprzedajesz dużo taniej. Potrzebny Ci dobry marketing.


RE: Co byś kupił od razu gdyby cena... - kipeer - 08-04-2012 15:26

(08-04-2012 07:37)HHP napisał(a):  Nie rozumiem dlaczego masz problemy ze sprzedażą. Ja na Twoim miejscu zrobiłbym sklep internetowy i zbudowałbym na allegro wizerunek profesjonalnego sprzedawcy Wink Ludzie by wszystko łykali jak leci, zwłaszcza, że sprzedajesz dużo taniej. Potrzebny Ci dobry marketing.

Wiesz zależy mi na szybkiej sprzedaży, narazie okres ktory ma przyjechać paczki to ok. 1 czerwca, 30 czerwca i dopiero coś wrześniu.

Karty gwarancyjne + paragon z zagranicy są w pudełku


RE: Co byś kupił od razu gdyby cena... - ciamciaj - 08-04-2012 15:34

Czy nie ma problemow z dochodzeniem sie gwarancji z taka karta?


RE: Co byś kupił od razu gdyby cena... - Daminn - 08-04-2012 21:49

Coś w ten deseń?
[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=63u6b-eHYzU[/my-youtube]


RE: Co byś kupił od razu gdyby cena... - kipeer - 09-04-2012 14:38

(08-04-2012 21:49)Daminn napisał(a):  Coś w ten deseń?
[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=63u6b-eHYzU[/my-youtube]

Nie no nie, ja badam paczke jak wyglada kazdego telefonu, sprzęt. Nie otwieram z folii, sprawdzam czy działa. Nagrywam film, i ejestruje jak pakuje i jak zanosze paczke do kuriera ( zazwyczaj to on przyjeżdża do chaty ) ( takie zabezpieczenie ).


:-) Za przesyłke ja płace