Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bhmm - Rekrutacja do grupy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bhmm - Rekrutacja do grupy (/Temat-Bhmm-Rekrutacja-do-grupy-51928)



Bhmm - Rekrutacja do grupy - bhmm - 08-04-2012 00:15

Witam na innym forum (nazwy nie bedę podwała bo to konkurencja) jeden z ludzi z naszej ekipy zapraszał ludzi do naszej ekipy zwanej BHMM. Jesteśmy grupą zarabiającą w internecie i ciągle poszerzającą swoje możliwości zarobku. Staramy się szukać nowych metod, z niektórych czekać na wypłatę musimy dosyć długo przez co ludzie zniechęcają się do naszej grupy. Teraz znaleźliśmy sposób na zarobek dzięki któremu wypłaty będziecie otrzymywać codziennie, co tydzień,co miesiąc kiedy chcecie, ustalicie sobie sami. Dostać się do naszej grupy jednakże nie jest tak łatwo ponieważ jesteśmy zamkniętą grupą z ograniczoną liczbą osób i tylko gdy odkryjemy nowy sposób na zarobek i potrzebujemy ludzi do zatrudnienia, wtedy robimy rekrutację. Wspomnę jeszcze że do naszej pierwszej metody zarobku nadal poszukujemy 1-2 osób (wypłata po dłuższym czasie) . Wróćmy do naszej metody do której chciałbym przeprowadzić rekrutację w tym temacie.


Wymagane:

Wiek - powyżej 18 lat

Czas - codzienna aktywność
Czas3 - około 3 godziny dziennie (więcej czasu poświęcone - więcej pieniędzy dla ciebie)

Z nami zarobisz więcej!


W przypadku braku jakiejkolwiek aktywności przez 5 dni , osoba jest wyrzucana z grupy.


Chętnych zapraszamy do rekrutacji na http://www.bhmm.pl


RE: Bhmm - Rekrutacja do grupy - kipeer - 08-04-2012 02:06

mam 10,000$ jaki pomysł inwestycji proponujesz na ten czas? Bez ryzyka utraty pieniędzy. Pisz na PW.


RE: Bhmm - Rekrutacja do grupy - bhmm - 08-04-2012 14:44

chyba ci się pomyliły posty. Nasz zarobek nie polega na inwestycji


RE: Bhmm - Rekrutacja do grupy - pampuch721 - 10-04-2012 22:24

Ja może byłbym chętny gdybym poznał jakieś szczegóły... Wymagania spełniamBig Grin
Jakby coś poproszę więcej info na pw.


RE: Bhmm - Rekrutacja do grupy - Misha2344 - 11-04-2012 01:37

Ja też chętny, zkłądam że chodzi o sieci afilacyjne Big Grin


RE: Bhmm - Rekrutacja do grupy - BialySzczecin - 11-04-2012 01:45

ja sie pisze, rozumiem jestem zapisany bo spełniam kryteriaiaaa


RE: Bhmm - Rekrutacja do grupy - goldeniak - 23-04-2012 22:10

zajmują się wypełnianiem ankiet, każdy im za free odpowiada na pytania


RE: Bhmm - Rekrutacja do grupy - Branzolek - 23-04-2012 22:14

Ten ma 10.000$ i siedzi na tym forum facepalm


RE: Bhmm - Rekrutacja do grupy - Ropsont - 23-04-2012 22:33

(23-04-2012 22:14)Branzolek napisał(a):  Ten ma 10.000$ i siedzi na tym forum facepalm

No i co z tego?Tongue Czasem siedząc na takim forum można znaleźć naprawdę dobry pomysł na zainwestowanie pieniędzy albo dobrego wspólnika. To nie ma nic do rzeczy ile kto ma jak myślę.

Co do tematu... to taki sam istnieje tutaj:
http://zarabiam.com/Temat-Zarabiaj-w-grupie-BHMM-52554?page=3

lol?


RE: Bhmm - Rekrutacja do grupy - bhmm - 23-04-2012 22:39

Ten temat jest nieaktualny, do usunięcia.