Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Kupie] Reklame na stronach o zarabianiu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Kupie] Reklame na stronach o zarabianiu (/Temat-Kupie-Reklame-na-stronach-o-zarabianiu-51923)

Strony: 1 2


[Kupie] Reklame na stronach o zarabianiu - ciamciaj - 07-04-2012 23:22

Witam, kupie reklame na stronach o zarabianiu i inwestowaniu. Prosze o podawanie statystyk i rozsadnych cen za dany typ reklamy, czas emisji itp.

Zainteresowany jestem rowniez wymiana banerami, reklamami.


RE: [Kupie] Reklame na stronach o zarabianiu - Coristo - 07-04-2012 23:25

Tu masz troche informacji Smile
http://zarabiam.com/misc.php?page=Reklama


RE: [Kupie] Reklame na stronach o zarabianiu - ciamciaj - 07-04-2012 23:26

Interesują mnie ludzie ktorych nie ma na tym forum akurat bo tu sie udzielam i chcialbym zdobyc klientow z innego grona Smile


RE: [Kupie] Reklame na stronach o zarabianiu - Coristo - 07-04-2012 23:29

Jeżeli interesują cie ludzie których nie ma na tym forum to po co ich szukasz tutaj ? Undecided


RE: [Kupie] Reklame na stronach o zarabianiu - tomazzi - 08-04-2012 06:05

(07-04-2012 23:29)Coristo napisał(a):  Jeżeli interesują cie ludzie których nie ma na tym forum to po co ich szukasz tutaj ? Undecided

chodzi mu zapewne o to, że szuka osób tutaj będących w innych miejscach gdzie z tych innych miejsc ludzi nie ma tutaj i by się w tych innych miejscach pokazać i zareklamować


RE: [Kupie] Reklame na stronach o zarabianiu - Snoweee - 08-04-2012 08:24

@up

Co?!


RE: [Kupie] Reklame na stronach o zarabianiu - ciamciaj - 08-04-2012 10:52

Tak, tomazzi ma racje. Chodzi mi o osoby posiadajace swoje strony, chcace sprzedac miejsce reklamowe lub sie wymienic banerami z moimi stronami, proste. Na forum zarabiam.com sie udzielam wiec tutaj reklama interesuje mnie mniej. Pozdrawiam


RE: [Kupie] Reklame na stronach o zarabianiu - Snoweee - 09-04-2012 09:08

darmowki.eu

weź skontaktuj się z adminem on ma forum jeszcze do uploadowania nick (na różnych forach): Karczu


RE: [Kupie] Reklame na stronach o zarabianiu - ciamciaj - 09-04-2012 10:10

Dzieki, jeszcze jakies oferty?


RE: [Kupie] Reklame na stronach o zarabianiu - IaaX - 26-09-2012 13:06

Skontaktuj się za mną GG: 2461161