Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SZUKAM] Inwestycja, 50$ na początek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SZUKAM] Inwestycja, 50$ na początek (/Temat-SZUKAM-Inwestycja-50-na-poczatek-51909)



[SZUKAM] Inwestycja, 50$ na początek - kipeer - 07-04-2012 17:30

Witam, proszę o przeczytanie całego tematu przed napisaniem odpowiedzi. Prosze o namówienie mnie oraz moich klientów do zadziałania w tym systemie którym Ty polecasz. Prosze wybrać oferte oraz opisać w jaki sposób miały by one urosnąć.

Mam 350$ w ręce gotowy do wydatku. Jednakże chciałbym się upewnić przed inwestycją czy jest to opłacalne. Zalecam raczej strony zagraniczne, polskie są fajne korzyściowe bo programy partnerskie są bogate ale nie mam czasu na zbieranie kilku set osób dla kilkuset złotych Smile
To tak na początek...

Prosze opisać również system zwykłych reflinków z których dostajecie za wpłate pieniędzy a nie za wydanie pieniędzy.
Ja wplacam np. 1200$ ty dostajesz 115$ i kasa do podziału. Ja wypłacam swoją kase, ty mi przelewasz to co dostales i wszyscy są hepi.



Zasady, jeżeli nie zrozumiesz zasad poproszę moderatora o usunięcie posta:
1.NIE PISZEMY LINKÓW DO SYSTEMU KTÓRY JUŻ JEST.
2.NIE KOPIUJEMY FORMUŁEK, SZABLONÓW.
3.TYLKO JASNE INFORMACJE, Z JAKIEGO OPROGRAMOWANIA TRZEBA SKORZYSTAĆ.
4. SUMA KOSZTÓW DODATKOWYCH ( PROGAM + SERWER VPS ITP ITD )



Przykład:

http://Www.TradingShop.xxX/reflink=91032

Typ: KLIKANIE w BANNERY.
Program dodatkowy: KLIKER, OPERA przeglądarka+Wtyczki

Rejestrując sie z mojego linku uzyskujesz rabat w wysokości 40% na pierwszy zakup ( bez limitu ). Kupując za 20$ zyskujesz konto VIP który zwiększa ilość bannerów z 20 do 60 dziennie, Twoj program partnerski zwiększa sie o 20% i liczba osób które możesz zaprosić zwiększa sie z 10 do 100.

Itp, itd Smile


RE: [SZUKAM] Inwestycja, 50$ na początek - baxy - 07-04-2012 18:13

Sprawdz JustBeenPaid... Jest wiele na ten temat tylko poszukaj.


RE: [SZUKAM] Inwestycja, 50$ na początek - canis987 - 07-04-2012 18:35

Jak masz jakiś 'klientów' to mógłbyś zainteresować się np. GVO :
http://zarabiam.com/Temat-GVO-Global-Virtual-Opportunities-51710

Opłata miesięczna wynosi niecałe 10$, za każdych 5 poleconych osób dostaje się bonus 100$ + 50% ich opłaty miesięcznej. Wiecej info znajdziesz w temacie który podałem wyżej jakbyś miał jakieś pytania to pisz na PW.

Drugim programem, który mogę polecic jest wspomniany wyżej justbeenpaid (jss-tripler).
Wpłacając 50$ i nic nie robiąc po 75 dniach wypłaca się 75$. Przy częściowej reinwestycji można ten zysk znacząco zwiększyć.


RE: [SZUKAM] Inwestycja, 50$ na początek - Hacked - 07-04-2012 18:43

Rowniez polecam justbeenpaid.
Wplacasz np 1000$ i po 75 dniach masz 1500$.
Jest mozliwosc reinwestycji, np strategia 60 dniowa.
W ciagu 15 kolejnych dni masz wyplacony swoj kapital i potem same zyski.
Takze ciekawa strategia, bo mozemy dzieki niej z 1000$ zarobić ok 2600$.
Z poleconych 10%.

Polecam jeszcze bannersbroker.com
Zarabiasz na panelach 100%.
Trochę dużo tłumaczenia, takze jak cos chetnie wytlumacze na GG.
Pasuje jednak wplacic troche wiecej niz 50$ na start, bo 55$ ale zobaczysz, ze warto.
Gdy polecony kupi np. panel zolty to dostajemy polowe trafficu potrzebnego na uruchomienie go.

Jestem w obu programach, 500$ w justbeenpaid wplacilem, juz mam 100 pozycji czyli wartosc ok 1000$ oraz w BB zainwestowalem 285$.
Zarobione w ciagu 7 dni 145$.


RE: [SZUKAM] Inwestycja, 50$ na początek - Yogii - 07-04-2012 19:39

a ja promuje 500plus i z samych darmowcyh reklam na buxach mam pona 40$ miesiecznie

wlasnie przygotowywuje kampanie na kilku stronach anieglsko jezycznych dwumiesiecznych i zobaczymy jak pojdzie


RE: [SZUKAM] Inwestycja, 50$ na początek - ciamciaj - 08-04-2012 10:57

Ja polecam lekture : banners broker kompedium


[SZUKAM] Inwestycja, 50$ na początek - Admin - 08-04-2012 14:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.