Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyBrowserCash swietna sprawa! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MyBrowserCash swietna sprawa! (/Temat-MyBrowserCash-swietna-sprawa-51903)

Strony: 1 2 3


MyBrowserCash swietna sprawa! - maciejrosa - 07-04-2012 15:20

OPIS: http://www.mybrowsercash.com
- Darmowe konto.
- Nie ma limitu jeśli chodzi o zarabianie.
- Maksymalna liczba poleconych to 40 dla konta standard.
- Od każdego poleconego otrzymujemy 45% jego zarobków !
- Na start otrzymujemy bonus około 0.80$ !
- Nie ma podanych konkretnych cen za wyświetlenia i kliki w reklamy, ale ja np. wczoraj za 1 klik w reklamę otrzymałem 12 centów !
- Minimum wypłaty: 20$ wypłacane na PayPal i AlertPay.
Po osiągnięciu minimum do 15 każdego miesiąca pieniądze będą wypłacone w kolejnym miesiącu pomiędzy 15 a 30 dniem.

Zapraszam na pw jak ktos bedzie mial problemy pomoge

ref: http://www.mybrowsercash.com/index.php?refid=153781 HuhHuhHuh


RE: MyBrowserCash swietna sprawa! - kalutor - 10-04-2012 01:11

To już chyba nie jest świetna sprawa, bo na w/w stronie widnieje taka oto radosna informacja:

[Obrazek: cc.jpg]


RE: MyBrowserCash swietna sprawa! - maciejrosa - 10-04-2012 09:26

No to przeciesz takie cos to nie jest koniec swiata


RE: MyBrowserCash swietna sprawa! - jackthekiller - 13-04-2012 11:15

niby nie jest ale tu kolejne zmiany i rewolucja w MBC

zmiana z shares na bloki z refferelami...NIE MA już shares wprowadzili block który ma 5 referali..koszt pozostał ten sam 5,5$ za 75 dni aktywności
co mnie niepokoi - na chwilę obecna stawka dzienna za dawne shares czyli teraz block wynosi obecnie od 3 dni 9 centów za dzień
jak więc łatwo policzyć zarobek po 75 dniach jest mizerny bo ok. 1,3 dolca - TOTALNA KPINA dla mnie,,poza tym njic nie piszą że będzie jakaś dodatkowa kasa za wygaśnięcie ( tak jak było wcześniej 2$ i 1$ )
od 16 kwietnai natomiast nie będzie już nawet stawki dziennej za blocki - zarobki mają być zależne od aktywności referali !!!!!

TERAZ PYTANIE - czy referale to boty czy prawdziwi ludzie ktorzy używają tego programu

bądż co bądz ja przez 2 dni po tych zmianach juz straciłem 2,5$

do 10.04 za 17 shares i swoje surfowanie miałem od 2,4 - 2,7$ dziennie

od dwóch dni dostałem odpowiednio:
11.04 - 1,59$
12.04 - 1,60$

jak widać ponad dolara mniej dziennie !!!!!

jak tak ma byc dalej to niestety ale czas się wypisac z tej zabawy..CHYBA PROGRAM ZACZYNA SCHODZIĆ NA P......

mam tylko nadzieje ze ta aktywność refków będzie dobra i stawki dzienne będą godziwe..Myślę że powinny byc co najmniej na poziomie 13 centów za block dziennie bo inaczej sie nie zarobi i szkoda czasu i zachodu


RE: MyBrowserCash swietna sprawa! - jackthekiller - 25-04-2012 08:50

teraz refferali mogą kupic jedynie użytkownicy kont silver i gold i to tylko w wyznaczonym przez admina terminie...

tak wiec konta standart do lamusa..tylko klikanie w reklamki i zadania zostały...zero inwestycji


RE: MyBrowserCash swietna sprawa! - maciejrosa - 26-04-2012 18:20

Dobre i To


RE: MyBrowserCash swietna sprawa! - jolanka - 26-04-2012 19:04

When rentals become available at Noon (12:00 server time) tomorrow, Silver and Gold Members will be able to rent them from 12:00-14:00 Server Time, After that time anyone will be able to if there are still rentals available.
Upgrade ma pierwszeństwo, ale free też mogą kupować refy, jeżeli są dostępne... Ja przy 6 refach kupnych i 1 direct mam 1 $ dziennie


RE: MyBrowserCash swietna sprawa! - jolanka - 26-04-2012 19:07

Zwróćcie też uwagę na fakt, że kupione refy zostały wydłużone o 15 dni, za 60 dni było 6,6, za 75 mam 8,35. Jutro mogę znów kupić refa, dam znać jak poszło Smile
***************************
No :/, kiepsko do 4 maja czekać i nie wiadomo czy da się kupić.


RE: MyBrowserCash swietna sprawa! - jackthekiller - 27-04-2012 17:05

otóż to...wcale nie można sobie kupować tak jak kiedyś co 7 dni na koncie standart...teraz wyznaczają terminy kupna i jeszcze nie wiadomo czy się człowiek załapie...i co?? to jest sprawiedliwe?? znowu liczy się inwestycja i tyle..


RE: MyBrowserCash swietna sprawa! - Lolekk1993 - 27-04-2012 17:20

ale przynajmniej nie są pazerni na kasę, tylko starają się być wypłacalni i nie dawać kasy za coś czego nie ma ;P jak głupio mówie to wybaczcie ale dziś było zakończenie roku maturzystów i jestem podpity ;p