Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
od A do Z - Poradnik by WojnaRR - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: od A do Z - Poradnik by WojnaRR (/Temat-od-A-do-Z-Poradnik-by-WojnaRR-51811)



od A do Z - Poradnik by WojnaRR - WojnaR - 05-04-2012 16:24

1. Nazwa poradnika : od A do Z - poradnik by WojnaRR
2. Przeznaczenie : Zarobek na serwisach PPA ( CashFile/GoUpload )
3. Cena : 9$
Dostępność: DOSTĘPNE
4. Opis :

[Obrazek: ehqa.jpg]


Nie wiesz jak zacząć z PPA ? Dobrze trafiłeś !
Poradnik zawiera dokładne informacje dotyczące zarobku, przy użyciu YouTube oraz torrentów.
To nie tylko sucha teoria na temat samego YouTube.
Krok po kroku wyjaśnione - jak znaleźć niszę, stworzyć program, nagrać film, wrzucić go a następnie promować.
Co do torrentów, również obszerny opis co i jak robić, by jak najlepiej wykorzystać tę metodę.
Jednym słowem - wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć.


Dlaczego powinieneś wybrać mój poradnik?

- moje własne doświadczenie ( 1,5 roku pracy z PPA, ranga VIP, grono poleconych )
- 28 czytelnych stron
- wiadomości poprzedzone screenami ułatwiającymi zrozumienie
- odnośniki do potrzebnych programów
- przejrzysty wygląd
- opis "łopatologiczny" - wyjaśnienie wszystkiego krok po kroku.
- bonus, każdy użytkownik, który zakupi poradnik, otrzyma 3$ rabatu na YourUploader
- wyjaśnienia oparte na przykładach
- dożywotnie wsparcie autora [/size][/left]

5. Sposób płatności i wysyłki :PayPal lub przelew bankowy. Jeśli się zdecydujesz, proszę o kontakt PW.

Osoby, które zarezerwowały wcześniej poradnik, otrzymają go jako pierwsi. Nie wszyscy zgłoszeni się zdecydowali, pozostało kilka kopii.


[size=4]Kontakt: PW ( preferowane)
GG: 36514753 ( nie zawsze jestem )
[/size]




Cytat:Poradnik z ładnym systemem logowania, bajerami itp. Napisany na zasadzie: Kliknij! - Klikasz, Napisz tutaj! - Piszesz... Czyli wystarczy kierować się poleceniami i droga staje się prosta. Jest dość ciekawa, nowa metoda, która jest także dość sensowna i przynosi niezłe zyski.
Początkujący powinien zapoznać się z tym poradnikiem. Po kilku dniach/tygodniu studiowania, testowania i bawienia można przystąpić do poważnych działań. Ja na razie nie mam za dużo czasu (30/60min dziennie), ale aktualnie zarabiam ok. 3$ dziennie. Pierwsze filmiki wrzuciłem 4 dni temu i mam 10.5$ na koncie (czyli za poradnik po 4 dniach mi się zwróciło).
Podsumowując - nie żałuję wydanych pieniędzy i polecam wszystkim początkowym i osobom z niskimi zyskami!

@edit: Podczas pisania wpadło pobranie 0.6$ Big Grin


[size=3]
Cytat:
Poradnik przestudiowałem, podzielę się teraz moją oceną. Plusem, który od razu rzuca się w oczy, jest całkiem innowacyjne wykonanie. Poradnik nie jest napisany w pdf-ie, jak setki innych, tutaj mamy do czynienia z systemem logowania, wygodnym przerzucaniem stron, ogólnie estetycznym wykonaniem. Co do treści, to zawarte są tutaj metody, większości już znane, jednak opisane w inny sposób. Każdą czynność poprzedzają screeny, oraz dokładnie objaśnienia, wszystko jest napisane łopatologicznie, bardzo przyjemnie się czyta. Całą wiedza, którą powinienem posiąść początkujący earner, jest tutaj zawarta, nie musi czytać setek innych poradników, które są pisane bardziej ogólnikowo. Dla zielonych, jest to żyła złota, dla tych, którzy już trochę poczytali, np. dla mnie, jest to wprowadzenie kilku poprawek. WojnaRR przekazał tutaj, wszystko, co jest potrzebne, by zacząć zarabiać. Jak najbardziej polecam ten poradnik osobom, które dopiero chcą zacząć zarabiać, oraz tym, którzy zaczęli, ale jeszcze im to, nie do końca wychodzi. Czasami, po uruchomieniu poradnika, wita mnie biały ekran. Najczęściej należy odczekać parę sekund, a jak dalej nie działa, to uruchomić ponownie.

Cytat:
Więc tak poradnik przeczytałem , będzie on idealną lekturą dla początkujących "earnerów". Są w nim zawarte szczegółowe informacje na temat metod dobrze znanych dla tych którzy choć trochę interesują się tym tematem, lecz w żadnym innym poradniku na pewno nikt nie znajdzie tak szczegółowych informacji. Poradnik jak najbardziej przydatny jak już pisałem dla początkujących myślę, że warto go kupić.
[/size]



RE: od A do Z - Poradnik by WojnaRR - Driver - 05-04-2012 20:37

Zakupiłem ten poradnik i miło mnie zaskoczył Smile Wszystko porządnie i dokładnie opisane. Nie da się nie zrozumieć o co chodzi.Myślę, że koszty poradnika powinny wam się zwrócić w max miesiąc. POLECAM jak najbardziej Big Grin


RE: od A do Z - Poradnik by WojnaRR - varit - 05-04-2012 21:32

Poradnik naprawdę dokładnie opisany. Przyjemnie się czyta, są screeny. Ogólnie wszystko jest podane na tacy, wystarczy tylko sięgnąć. Nie żałuję wydanych pieniędzy, na pewno się zwrócą. Polecam użytkownika!


RE: od A do Z - Poradnik by WojnaRR - michal2612 - 05-04-2012 22:03

poradnik tylko dla "noobów" czy dla średnio-zaawansowanych earnerów


RE: od A do Z - Poradnik by WojnaRR - WojnaR - 06-04-2012 14:14

Dla noobów byłby to znakomity start - prócz tego nie potrzenują już praktycznie niczego Wink
Co do średnio- zaawansowanych - tutaj opisane są sposoby nagrania filmu, stworzenia programu itp w taki sposób, aby jak najwięcej na nich zarobić.
Niektórzy zarabiają, bo wrzucają masę rzeczy, ale kiepsko zrobionych.
Poradnik ułatwia i zmniejsza pracę - wrzucisz mniej ale dużo dużo wiarygodniej i zarobisz tyle samo Wink


RE: od A do Z - Poradnik by WojnaRR - WojnaR - 07-04-2012 18:37

Wciąż aktualne Wink


RE: od A do Z - Poradnik by WojnaRR - milosz998 - 08-04-2012 16:15

A niszą przykładową się dzielisz? I dajesz gwarancję zarobku?


RE: od A do Z - Poradnik by WojnaRR - WojnaR - 08-04-2012 20:35

Przykladowych nisz jest ponad 10 w poradniku, z niektorych z nich wciaz sa bardzo wysokie zarobki.
Nie ma gwarancji, bo za kupienie poradnika kasa Ci nie przyjdzie na konto, nie masz co na to liczyć Wink


od A do Z - Poradnik by WojnaRR - Coristo - 21-06-2013 06:26

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.