Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam bilety na Euro, odbiór będzie możliwy po meczu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Sprzedam bilety na Euro, odbiór będzie możliwy po meczu (/Temat-Sprzedam-bilety-na-Euro-odbior-bedzie-mozliwy-po-meczu-51804)



Sprzedam bilety na Euro, odbiór będzie możliwy po meczu - Magnus - 05-04-2012 14:49

[Obrazek: z11020599Z,Allegro.jpg]

Sprzedam bilety na Euro, odbiór będzie możliwy po meczu

Na aukcjach internetowych pojawiły się ostatnio dość nietypowe oferty sprzedaży biletów na zbliżające się mistrzostwa w piłce nożnej. Sprzedający proponowali w nich prawdziwe wejściówki na mecze, jednak po wczytaniu się w warunki, okazywało się, że można je było odebrać dopiero po spotkaniu.

Ofiarą jednej z takich aukcji padł użytkownik serwisu forumprawne.org, podpisujący się jako alexz71. - Kupiłem na portalu Allegro bilety na Euro 2012, ale niestety nie doczytałem uważnie warunków aukcji. Otóż mecz, na który zakupiłem bilety, odbywa się 12 czerwca 2012, a w opisie aukcji jest napisane, że bilety można odebrać najwcześniej 13 czerwca, czyli dzień po meczu. - napisał na forum.

Niestety, użytkownik zaraz po aukcji zapłacił za bilety z góry. Gdy skontaktował się ze sprzedającym, ten za wcześniejsze przekazanie biletów wylicytowanych za 280 zł, zażądał 650 zł. Alexz71 prosił więc o poradę, co ma w takiej sytuacji zrobić.

Źródło "gazeta.pl"

Uważajcie Smile Czytajcie dokładnie opisy aukcji Tongue