Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZLECĘ] Dodanie tematów na forach internetowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [ZLECĘ] Dodanie tematów na forach internetowych (/Temat-ZLECE-Dodanie-tematow-na-forach-internetowych-51800)

Strony: 1 2


[ZLECĘ] Dodanie tematów na forach internetowych - ciamciaj - 05-04-2012 14:26

Witam, zlecę pisanie tematów i postów na forach internetowych dotyczących inwestowania i zarabiania.

Wymagania:
+Tylko popularne fora o podanej tematyce (najpierw wyslij mi linki)
+Minimum 3 dni obecnosci tematu na forum
+Temat schludny, ze znacznikami BBCODE (podaje wzor tematu)
+Każdy temat nieznacznie różny.
+Schludne przedstawienie mi swojej pracy abym mogl odpowiednio ją wynagrodzić

Płatność:
+40 groszy za Temat + 5 groszy za odpowiedz na pytania w temacie (jeśli poproszę)
+Przelew na konto bankowe lub PAYPAL

Tylko poważne oferty Smile


P.S Jestem również zainteresowany wykupieniem sygnatur na Twoich kontach na forach jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem. Cena do uzgodnienia.

W razie jakichkolwiek pytan pisz!


RE: [ZLECĘ] Dodanie tematów na forach internetowych - kipeer - 05-04-2012 15:17

Wyślij mi na pw jak wyglada temat, juz mam zajecie pisanie tematow ale mam 10-20 postów dziennie limitu. Jak jest u ciebie.


edit napisz, jak wyglada oferta


RE: [ZLECĘ] Dodanie tematów na forach internetowych - ciamciaj - 05-04-2012 16:01

PW wysłane. Moge zatrudnić wiecej niż jedna osobę Smile


RE: [ZLECĘ] Dodanie tematów na forach internetowych - bartex89 - 05-04-2012 16:07

napiszna-pw


RE: [ZLECĘ] Dodanie tematów na forach internetowych - kometix - 05-04-2012 16:19

Napisałem na PW.


RE: [ZLECĘ] Dodanie tematów na forach internetowych - ciamciaj - 05-04-2012 16:24

bartex89 napisalem na pw.

kometix: Tak jak pisalem, interesuja mnie sygnaturki na innych forach. pozdrawiam


RE: [ZLECĘ] Dodanie tematów na forach internetowych - kipeer - 06-04-2012 01:27

Poprosiłem go o szablon, napisał reklame. Całe to pisanie wydaje mi sie, że zarobisz kase ale w portalu na ktorym mozesz kupić jakieś "Szczebelki" i każdy szczebelek daje ci wiecej kasy i tak do usranej śmierci...


RE: [ZLECĘ] Dodanie tematów na forach internetowych - ciamciaj - 06-04-2012 07:08

Ten program to Banners Broker który zna i zarabia na nim wielu uzytkownikow tego forum, wiec bym tak tego nie lekceważył. Pozdrawiam. Oferta aktualna.


RE: [ZLECĘ] Dodanie tematów na forach internetowych - Kabajana - 06-04-2012 07:12

Możesz wysłać na PW szablon i zgłaszam się do stałej współpracy Smile


RE: [ZLECĘ] Dodanie tematów na forach internetowych - ciamciaj - 06-04-2012 09:17

Wysłane PW