Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Poradnik- Konta PREMIUM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Poradnik- Konta PREMIUM (/Temat-Sprzedam-Poradnik-Konta-PREMIUM-51791)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Sprzedam] Poradnik- Konta PREMIUM - Marello - 05-04-2012 23:39

Recenzja:
Sposób opisany w poradniku jest ciekawy i łatwy jednak z przykrością muszę stwierdzić, że mało skuteczny.
Wszystko robię zgodnie z poradnikiem jednak bardzo ciężko jest znaleźć interesujące nas premium.
Szukałem premium do następujących stron:
Hotfile.com
Uploaded.to
Redtube.com
Wupload.com
Brazzers.com
Wp.pl (z przykładu w poradniku - jakieś hasła są tylko do czego?)


W każdym przypadku bez pozytywnych rezultatów. Dlaczego?
Dlatego, że ten sposób odkryli także cwaniaki którzy wciskają nam (niby premium) linki z ad.fly i innych tego typu stron.
Nie mówię, że ten sposób nie działa - on działa tylko ciężko znaleźć coś konkretnego.

Starałem się napisać obiektywną recenzję.
Pozdrawiam Smile


RE: [Sprzedam] Poradnik- Konta PREMIUM - dvt - 06-04-2012 08:36

Wysłałem 2xPW z ważnymi notkami , które podnoszą efektywność sposobu do blisko 80%.
Zapomniałem dodać to do poradnika - już to robię.


RE: [Sprzedam] Poradnik- Konta PREMIUM - masterex2 - 06-04-2012 09:55

Myślałem, że chodzi ci tylko o serwisy upload.


RE: [Sprzedam] Poradnik- Konta PREMIUM - dvt - 06-04-2012 10:08

(06-04-2012 09:55)masterex2 napisał(a):  Myślałem, że chodzi ci tylko o serwisy upload.

Jasne że nie. Teraz czekam na recenzje poprawionej wersji poradnika(wieksza efektywnosc.)


RE: [Sprzedam] Poradnik- Konta PREMIUM - kipeer - 06-04-2012 13:42

"zapomniałeś to dodać" równoznaczne, z nieprzemyślaną treścią w poradniku. Niepolecam Smile


Odp: [Sprzedam] Poradnik- Konta PREMIUM - Rzmijec - 06-04-2012 13:46

@up
Zaczynasz działać, jak byś chciał eliminować sprzedających coś, poradnika nie widziałeś ale nie polecasz, oferta forum zła, bo coś tam użytkownicy,
amazing.

Człapnięte z Xperii :>


RE: [Sprzedam] Poradnik- Konta PREMIUM - bartex89 - 06-04-2012 13:59

(06-04-2012 13:42)kipeer napisał(a):  "zapomniałeś to dodać" równoznaczne, z nieprzemyślaną treścią w poradniku. Niepolecam Smile


Nie polecam się pisze osobno ! Twoja opinia jest gow.. warta , wiec się nie wypowiadaj i nie psuj mu wątku. Trzeba być obiektywnym. Na pewno się znajdzie rzesza, która poradnik zainteresuje. A zasranym "hejterom" mowie NIE!


RE: [Sprzedam] Poradnik- Konta PREMIUM - dvt - 06-04-2012 14:36

(06-04-2012 13:42)kipeer napisał(a):  "zapomniałeś to dodać" równoznaczne, z nieprzemyślaną treścią w poradniku. Niepolecam Smile

Nie kupiłeś poradnika - nie odzywaj się nie wiesz jakie on możliwości oferuje.
Poradnik już jest uzupełniony o dodatkowe strony zwiększające efektywność tego sposobu do 80%.
" równoznaczne, z nieprzemyślaną treścią w poradniku" czytałeś ?
Taki darmowy poradnik dla Ciebie http://www.pisownia.miniserwis.pl/pisownia-nie.html

--------
wysłałem do ponownej recenzji


RE: [Sprzedam] Poradnik- Konta PREMIUM - Marello - 06-04-2012 16:06

Recenzja poprawionej wersji poradnika:
Od razu widać znaczną poprawę, teraz konta wyszukiwane są poprawnie - jest ich więcej, co za tym idzie mamy większe szanse na trafienie działającego premium.
Poradnik wymaga jednak tzw "dopieszczenia". Dvt popraw literówki i drobne błędy (nie ma to żadnego znaczenia pod kątem skuteczności, lecz tylko i wyłącznie pod kątem estetyki)
W porównaniu do starej wersji jest duży progress.
Lista działających kont które znalazłem (w nawiasie czas jaki poświęciłem na znalezienie działającego konta):
Hotfile.com (3 minuty)
Facebook (4 minuty)

Nie należę do cierpliwych osób i po 5 minutach odpuściłem.
Próbowałem znaleźć konta do rt, wupload, rapidshare jednak nie dałem rady.
Trzeba mieć dużo szczęścia i cierpliwości.


RE: [Sprzedam] Poradnik- Konta PREMIUM - kipeer - 06-04-2012 16:22

NO dobrze, nie czytałem. Tym bardziej, napewno nie uwzględniłeś linków do stron na ktorych są publikowane darmowe konta.