Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
innowacyjny system zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: innowacyjny system zarabiania (/Temat-innowacyjny-system-zarabiania-51779)

Strony: 1 2 3


innowacyjny system zarabiania - kopcioo - 05-04-2012 10:24

Witam i zapraszam do zakupu poradnika mojego autorstwa o zarabianiu na niespotykanym tu jeszcze sposobie zarabiania.
Podejrzewam że jeszcze nikt na forum nie korzystał z tego sposobu dlatego chętnie udostępnię jedną kopię administratorowi lub moderatorowi do recenzji .
Zarobki może choć ciężko uwierzyć zawsze były powyżej 1000 zł na miesiąc i nie wymagały żadnego większego wkładu czasu.
w związku z tym iż sam system ma nieograniczony potencjał rozwoju a zarobki nie są zależne od polecania kolejnych poziomów osób tylko praktycznie od naszej pracy cena pierwszych 5 sztuk do 50 zł na mbank lub równowartość w $ na pp każda kolejna sztuka koszt 100 zł Huh
system jest w pełni legalny opiera się na naszej krajowej firmie z długoletnim stażem w branży nie wiąże się to z uploadem hazardem oraz innymi tematami które są nielegalne w naszym kraju .

nie zamieszczam screnów z konta bo każdy może je sobie zrobić w paincie Jerk2 jak ktoś z moderatorów pokusi się o recenzje to wiadomo będzie iż system jest jak najbardziej realny i daje możliwość wielkich zarobków
2


RE: innowacyjny system zarabiania - tomazzi - 05-04-2012 10:28

bez jakiekolwiek recenzji modertorów forum czy administratora - nie licz na zainteresowanie produktem - nikt nie kupi kota w worku - napisz do nich o recenzję - wystawią opinię - wtedy można liczyć na ewentualne zainteresowanie Smile


RE: innowacyjny system zarabiania - Yogii - 05-04-2012 10:37

nieuwierze dopoki nie zobacze


RE: innowacyjny system zarabiania - DDK - 05-04-2012 10:59

Podeślij na PW do recenzji Wink

//Edit: Poradnik dosyć krótki, a sam pomysł dosyć innowacyjny aczkolwiek trzeba go dobrze wypromować. W sumie jak każdy projekt Wink . Po przeczytaniu artykułu o pewnej historii dotyczącej tego zarabiania, jestem skłonny powiedzieć iż ten poradnik może wygenerować spory zysk. Jeżeli ktoś ma nieco czasu na wypromowanie tego, to może zakupić owy poradnik. Życzę powodzenia w zarabianiu Smile


RE: innowacyjny system zarabiania - szpilmen - 05-04-2012 11:18

Rezerwuje za w czasu. Czekam na recenzje !


RE: innowacyjny system zarabiania - tomazzi - 05-04-2012 11:29

(05-04-2012 11:18)szpilmen napisał(a):  Rezerwuje za w czasu. Czekam na recenzje !

recenzję masz zamieszczoną nad swoim postem w poście moderatora


RE: innowacyjny system zarabiania - Yogii - 05-04-2012 11:37

rząd inwestycji - min 5 miesieczny itd

przy takie recenzji to i moze chodzi i spzredaz kupna tenisow chinskich


RE: innowacyjny system zarabiania - kopcioo - 05-04-2012 11:41

(05-04-2012 11:37)Yogii napisał(a):  rząd inwestycji - min 5 miesieczny itd

przy takie recenzji to i moze chodzi i spzredaz kupna tenisow chinskich

poza kosztem poradnika nie inwestujesz nic i możesz zarobić wiadomo jak masz kapitał na reklamę zarobisz więcej ale nie polega to na żadnym handlu


RE: innowacyjny system zarabiania - Yogii - 05-04-2012 11:46

juz to lepiej wygladaSmile)
dzieki za info


RE: innowacyjny system zarabiania - szpilmen - 05-04-2012 12:06

(05-04-2012 11:29)tomazzi napisał(a):  
(05-04-2012 11:18)szpilmen napisał(a):  Rezerwuje za w czasu. Czekam na recenzje !

recenzję masz zamieszczoną nad swoim postem w poście moderatora

I po co nabijasz sobie posty, zbędnymi komentarzami.

Sprawdź o której napisałem ja posta a o której moderator edytował i zamieścił recenzję.

Temat zawszę czytam dokładnie i tak długa recenzja by mi chyba nie umknęła, nie prawdaż ?

@edit.
Jednak nie chcę poradnika, po przeczytaniu recenzji, domyślam się sposobu zarobku.