Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co wpływa na pozycjonowanie filmiku na YT? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Co wpływa na pozycjonowanie filmiku na YT? (/Temat-Co-wplywa-na-pozycjonowanie-filmiku-na-YT-51776)

Strony: 1 2


RE: Co wpływa na pozycjonowanie filmiku na YT? - Nikodemsky - 14-04-2012 16:43

Dodam jeszcze coś przy okazji,

na pewno wielu boryka się z problemem praw autorskich przy dodawaniu filmiku z własnym mp3, YT nas o tym natychmiastowo zawiadamia(nie wiem jak to możliwe że mają tak dokładny system wykrywania przynależności mp3, po usuniętych wszystkich tagach idv3/2, nazwach itd. przycięciach nadal YT wie jaki to utwór),

najprostszy sposób to nagrywanie utworów z audycji radiowych, YT się nie czepia i wszystko gra,

dlaczego o tym wspominam - gdy YT zawiadomi nas o przynależności utworów w filmie do innych autorów, dostajemy info że przy filmiku mogą pojawić się reklamy - otóż nie jest to jedyny minus, nasze filmy, nawet otagowane idealnie z takim utworem są pozycjonowane o wiele gorzej, co prawda są widoczne jako normalne filmy ale o wiele niżej niż inne pozycje - przetestowane i sprawdzone.


RE: Co wpływa na pozycjonowanie filmiku na YT? - 04luki - 14-04-2012 20:48

(14-04-2012 16:43)Nikodemsky napisał(a):  Dodam jeszcze coś przy okazji,

na pewno wielu boryka się z problemem praw autorskich przy dodawaniu filmiku z własnym mp3, YT nas o tym natychmiastowo zawiadamia(nie wiem jak to możliwe że mają tak dokładny system wykrywania przynależności mp3, po usuniętych wszystkich tagach idv3/2, nazwach itd. przycięciach nadal YT wie jaki to utwór),

najprostszy sposób to nagrywanie utworów z audycji radiowych, YT się nie czepia i wszystko gra,

dlaczego o tym wspominam - gdy YT zawiadomi nas o przynależności utworów w filmie do innych autorów, dostajemy info że przy filmiku mogą pojawić się reklamy - otóż nie jest to jedyny minus, nasze filmy, nawet otagowane idealnie z takim utworem są pozycjonowane o wiele gorzej, co prawda są widoczne jako normalne filmy ale o wiele niżej niż inne pozycje - przetestowane i sprawdzone.
Warto wiedzieć


RE: Co wpływa na pozycjonowanie filmiku na YT? - n1000 - 14-04-2012 23:20

Wielkie dzięki wszystkim za odpowiedzi a szczególnie użytkownikowi 'nikodemsky' za opisanie wszystkiego od początku do końca i wyczerpanie tematu Wink


RE: Co wpływa na pozycjonowanie filmiku na YT? - xBlackxK - 15-04-2012 12:10

Nie jestem pewien ale wydaje mi się że reklamy w filmiku też wpływają na pozycjonowanieSmile