Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RewardingWays - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: RewardingWays (/Temat-RewardingWays-51774)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RewardingWays - pitn86 - 05-04-2012 05:33

Zaprezentuję pokrótce program, który może się spodobać, jak ja to ich określam, "karierowiczom". Kto lubi sprzedawać swoje dane i wypełniać ankiety, jak np. na MyPay lub Sponsokdo, z pewnością będzie zadowolony. Osobiście tylko zorientowałem się o czym serwis jest i postanowiłem go "sprzedać" Wink
Robimy akcje typu rejestracja i wzięcie udziału w konkursie, wypełnienie ankiety, ściągnięcie programu i kilka innych rodzai jednorazowych, dobrze płatnych akcji. Nie wiem jak z zaliczaniem, gdyż inne programy tego typu wykorzystujące SpnsorPay itp. znane są z tego iż nie lubią zbyt chętnie rozdawać punktów nawet za poprawnie wykonane zadania. Ale nawet jeśli kilku nie zaliczy to i tak można ładnie budżet podreperować paroma dolarami na święta Wink. Dodam iż wypłata od 1$

czysty: http://www.rewardingways.com
Ref: http://www.rewardingways.com/How?ref=pitn86


RE: RewardingWays - pitn86 - 05-04-2012 06:57

haha w niecałą godzinę zarobiłem 1.16, fakt polega to na naciąganiu ale warto Tongue
zarejestrowanym z ref powiem co zalicza na PW


RE: RewardingWays - pitn86 - 05-04-2012 15:35

Dla niedowiarków. Pisałem posta o 6:33 a parę chwil później zacząłem testować tę stronę. Uzbierałem minimum i zleciłem wypłatę koło 8:00 tuż pezd wyjściem do pracy. Wracam - pieniążki na koncie Smile Na dowód zrzucik dodaję. Zapisanym z ref powiem jak i co robić Big Grin


RE: RewardingWays - ziomalevil - 05-04-2012 16:25

Smieszne stawki za zadania maja , nawet nie probuje tam robic zadan.


RE: RewardingWays - pitn86 - 05-04-2012 17:06

za 4 zadania zarobić 1.16 to śmieszne? Hmmm to się śmiejejcie z ja zaraz na drugą wypłatę doklikam Tongue


RE: RewardingWays - ziomalevil - 05-04-2012 17:13

powiedz mi jakie to zadania bo ja tam widze nedzne po pare pkt


RE: RewardingWays - pitn86 - 05-04-2012 20:29

Poszło niedawno drugie zlecenie wypłaty ^^
ponad 2$ zarobić na serwisie w 2 godzinki pracy nie jest aż tak łatwo samemu, jeśli ktoś byłby chętny na taki bonusik do paypala podpowiem jak "wykorzystać" ten serwis. gg13859950.

Pozdro!


RE: RewardingWays - pitn86 - 10-05-2012 06:48

Pa paru tygodniach przerwy zajrzałem i z kilku nowych ofert banalnie szybko zarobiłem 4$ Big GrinBig GrinBig Grin
Zapisanym z ref powiem które zadania zalicza i jak je wykonywać Wink
Pisać na PW lub GG: 13859950

Po południu powinny dojść wypłatki to dodam raporty Smile


RE: RewardingWays - pitn86 - 10-05-2012 15:19

Jak obiecałem tak robię Big Grin
Oto dowody Big Grin


Każdego z ref wtajemniczę na PW w tajniki Wink


RE: RewardingWays - Lolericeer - 11-05-2012 14:04

Cóż, zarejestrowałem się, zobaczymy, co będzie Wink

EDIT: Pytanie: Czy musimy płacić za rozmowę odebraną w celu weryfikacji?