Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Kupię] Karton Lays - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Kupię] Karton Lays (/Temat-Kupie-Karton-Lays-51743)

Strony: 1 2


[Kupię] Karton Lays - stachu1609 - 04-04-2012 16:20

Cześć! Kupię karton Lays, najchętniej od zaufanych użytkowników.
Płacę 22,55zł (bo tyle mam na paypalu). Pieniądze wysyłam pierwszy, chyba że ktoś nie wygląda wiarygodnie to dopiero po potwierdzeniu wysyłki kartonu do mnie.


RE: [Kupię] Karton Lays - Branzolek - 04-04-2012 17:01

OSZUST ! Nie robić z nim transakcji ! Pisał do mnie na PW abym oddał mu jakiś dług za jakiegoś niby Sms'a ! Oszust Krętacz ! Chciał mnie wrobić że brałem u niego jakaś usługę.!


RE: [Kupię] Karton Lays - stachu1609 - 04-04-2012 18:52

Nie jestem żadnym oszustem. Możliwe że osoba która pisała do mnie podszyła się pod Ciebie (przedstawiła się jako Ty), po prostu mnie okradła.


RE: [Kupię] Karton Lays - Morgoth2 - 04-04-2012 18:55

jestem chetny. 22 50 za karton lays ta ?


RE: [Kupię] Karton Lays - TorRenT - 04-04-2012 18:55

Twoje konto: Data rejestracji: 04-14-2011. Wszystko na temat, dziękujemy Smile


RE: [Kupię] Karton Lays - Branzolek - 04-04-2012 19:41

Hahah co za szczyl ! Jeszcze mnie oskarża o oszustwa ! Zaraz dam screeny !!
Już nie stety wyczysciłem skrzynkę ale zacytuję co napisał :
,, proszę o zwrot 22 zł za usługę sms bo inaczej sprawa trafi na drogę sądową ' coś takiego .
Uważać na niego nie robić z nim interesów ! Szczyl i zczeniak z niego ! Teraz zgrywa kultularnego i ułożonego cłowieczka uważać na niego !


RE: [Kupię] Karton Lays - stachu1609 - 04-04-2012 20:55

Nie będę się tłumaczył, tutaj adres osoby która do mnie pisała podszywając się pod Branzolka:
[Obrazek: branzolek.png]

Karton już kupiłem na innym forum.

A wyzwiska "szczyl" i "szczeniak" zostaw sobie dla syna.


RE: [Kupię] Karton Lays - Branzolek - 04-04-2012 21:47

Numer gg nie mój,Pisałeś do mnie na tym forum i teraz nie ściemniaj zmienić nazwę gadugadu jakiejś osoby na gg nie problem.


RE: [Kupię] Karton Lays - stachu1609 - 05-04-2012 09:21

Archiwum na webgadu nie mam, pisałem do Ciebie na PW, ponieważ osoba podszywająca się zablokowała mnie na GG, trochę logiki...


RE: [Kupię] Karton Lays - Branzolek - 05-04-2012 09:55

Powiem ci tak : To nie mój numer gadugadu - patrz może pod sygnaturkę i za 8 zł które komuś wpłaciłeś a ci nie oddał sprawy nie założysz Smile