Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy na tym zarobie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Czy na tym zarobie ? (/Temat-Czy-na-tym-zarobie-51739)



Czy na tym zarobie ? - szlachetny3 - 04-04-2012 15:21

Witam.
Jeśli udało mi się wymyślić sposób (trochę informacji znalazłem w internecie) na zakładanie kont w serwisie YT bez weryfikacji, to czy na tym da się zarobić ? Np. na sprzedaży tego pomysłu innym osobom (oczywiście po wcześniejszym zaakceptowaniu moderatora/admina tego pomysłu)

Pozdrawiam


RE: Czy na tym zarobie ? - szpilmen - 04-04-2012 15:41

(04-04-2012 15:21)szlachetny3 napisał(a):  Witam.
Jeśli udało mi się wymyślić sposób (trochę informacji znalazłem w internecie) na zakładanie kont w serwisie YT bez weryfikacji, to czy na tym da się zarobić ? Np. na sprzedaży tego pomysłu innym osobom (oczywiście po wcześniejszym zaakceptowaniu moderatora/admina tego pomysłu)

Pozdrawiam

Większość osób wie jak zakładać konto youtube bez weryfikacji, tak nawiasem wystarczy wpisać w google i pierwsza lepsza strona nam powie jak to zrobić.

Zarobisz np. na sprzedaży kont youtube, jedno konto to około 15/20 gr.


RE: Czy na tym zarobie ? - LessiPL - 04-04-2012 15:45

(04-04-2012 15:21)szlachetny3 napisał(a):  Witam.
Jeśli udało mi się wymyślić sposób (trochę informacji znalazłem w internecie) na zakładanie kont w serwisie YT bez weryfikacji, to czy na tym da się zarobić ? Np. na sprzedaży tego pomysłu innym osobom (oczywiście po wcześniejszym zaakceptowaniu moderatora/admina tego pomysłu)

Pozdrawiam

niewiele kolego z tego co pamiętam konta gmail nie potrzebują weryfikacji wcale. Tak czy inaczej dużo nie zarobisz, gdybyś miał pakiety kont lub sposób na konta facebook to mógłbyś się porządnie obłowić Tongue


RE: Czy na tym zarobie ? - szlachetny3 - 04-04-2012 16:05

(04-04-2012 15:45)LessiPL napisał(a):  
(04-04-2012 15:21)szlachetny3 napisał(a):  Witam.
Jeśli udało mi się wymyślić sposób (trochę informacji znalazłem w internecie) na zakładanie kont w serwisie YT bez weryfikacji, to czy na tym da się zarobić ? Np. na sprzedaży tego pomysłu innym osobom (oczywiście po wcześniejszym zaakceptowaniu moderatora/admina tego pomysłu)

Pozdrawiam

niewiele kolego z tego co pamiętam konta gmail nie potrzebują weryfikacji wcale. Tak czy inaczej dużo nie zarobisz, gdybyś miał pakiety kont lub sposób na konta facebook to mógłbyś się porządnie obłowić Tongue

No właśnie konto gmail potrzebują weryfikacji. Oczywiście nie zawsze, ale po pewnym czasie numerów telefonu Ci braknie Smile

dzięki za odpowiedzi Smile