Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarobek (/Temat-Zarobek-51715)



Zarobek - dombros15 - 03-04-2012 16:39

Siemka wam mam pytanko kto by potrafił zrobic grę podobną do pokeworld.pl można by zarobic trochę kaski na zwykłęj grze tak to rizkminiam i rozkminiam powiedzcie jakieś zyski by mogły byc z tego?
Jak ktoś by potrafił pisac pw


RE: Zarobek - ciamciaj - 03-04-2012 16:44

Jak ktoś potrafi to Ci nie powie raczej jeśli nie zaoferujesz mu czegos czego on nie ma, na przyklad kapitalu.


RE: Zarobek - dombros15 - 03-04-2012 16:50

o to się nie martw poprostu szukam kogoś a kapitał mam duży poprostu jeśli ktoś chce zarobic pisac


RE: Zarobek - szpilmen - 03-04-2012 17:11

(03-04-2012 16:39)dombros15 napisał(a):  Siemka wam mam pytanko kto by potrafił zrobic grę podobną do pokeworld.pl można by zarobic trochę kaski na zwykłęj grze tak to rizkminiam i rozkminiam powiedzcie jakieś zyski by mogły byc z tego?
Jak ktoś by potrafił pisac pw

Wykonanie takiej gry trochę kosztuje.

Spróbuj na: oferia.pl, po paru minutach będziesz miał już pełno osób, którzy będą wykonać to zadanie dla Ciebie, sam ustalisz cenę jaką jesteś w stanie zapłacić, co ma zawierać skrypt, a najważniejsze, za wystawienie oferty nic nie płacisz.

Jeśli znasz coś się na php to pobierz gotowy już skrypt z:
http://www.mmocenter.pl

I przerób go pod swój gust.


RE: Zarobek - dombros15 - 05-04-2012 07:11

Ta już mam dzięki ziomek Temat uważam za zamknięty


Zarobek - Admin - 11-04-2012 09:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.