Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moja nisza Firmakrk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Moja nisza Firmakrk (/Temat-Moja-nisza-Firmakrk-51714)

Strony: 1 2 3


Moja nisza Firmakrk - Firmakrk - 03-04-2012 16:29

Witam jakiś tydzień temu wymyśliłem nisze na której idzie nieźle zarobić.
Nie będę pisał ile bo to zależy tylko od was i od tego ile czasu dziennie poświecicie . Moja nisza nie jest związana z hackami i botami , ebokami , blogiem czy metodami na youtube nic z tych rzeczy . Ja poświęcam dziennie
15 min w tym i 7-10 $ wpada i to z samych polaków a ta nisze/metodę można wykorzystać na inne państwa np Francje Niemcy Irlandie Holandie w wielu państwach . A najlepsze jest to ze mogą tą niesze mieć wszyscy a itak każdy zarobi i nigdy ona się nie skończy.

Zainteresowanych zapraszam odrazu podkreślam nie jest to żaden duży poradnik jest kródko i na temat .
Oczywiście nisze dam 1 osobie co da recenzje ale nie pierwszej lepszej osobie tylko np Adminowi , Killerowi. I nie piszcie że mam mało postów bo można mieć nawet zero jak ktos ma dobry pomysł to nie przeszkadza.
Po kupnie mozecie liczyc na moje wsparcie cały czas pomogę we wszystkim.

Cena :10$ lub 30zł na konto bankowe w mbanku .
Zapraszam zainteresowanych


Oto dowod połtora dnia pracy w tym oczywiscie po jakies 15 min dziennie

[Obrazek: 24966813583880251720.jpg]


RE: Moja nisza Firmakrk - szpilmen - 03-04-2012 16:47

Rezerwuje, czekam na recenzję Smile Ciekawi mnie co to za pro nisza, że nigdy się nie skończy i dla każdego starczy, prawie jak perpetum mobile.

@edit.
Dostałem poradnik do recenzji.

Recenzja:
Poradnik krótki lecz treściwy, dla mnie nisza na prawdę dobra, autor tematu trafił w samo sedno. Tak jak pisał, nie są to hacki czy inny shit, którego już jest pełno na internecie i ludzie w to nie wierzą.

Nisza nowa, nowi ludzie do wykonania ofert, ludzie w wieku 20-40 lat a więc nie mają pojęcia o takich rzeczach jak fake.

Myślę że nisza i poradnik się sprawdzi, nie jest to metoda yt i raczej nie da się tego wykorzystać na youtube.

Ocena treści merytorycznej: 8/10 (brakuje mi screenów z zarobków)
Ocena wyglądu: 5/10 (lecz nie wygląd tu jest ważny)


RE: Moja nisza Firmakrk - *JackDaniels* - 03-04-2012 17:53

wklej jakiegoś screena swoich zarobków


RE: Moja nisza Firmakrk - Lubelak - 03-04-2012 18:03

a to co to jest: http://firecash.org/sign-1329716064949.png


RE: Moja nisza Firmakrk - Firmakrk - 03-04-2012 18:03

prosze dodalem zdjecie z zarobkow przepraszam ze takie duze ale nie wiem jak zmiejszyc poltora dnia roboty po 15 min

Lubelak bardzo mi przykro ale pisalem juz do obslugi firecash kazali mi to odswierzac ale wcale zarobki nie ida suma stoi w banerku w miejscu moge dawac dowody jakie chcecie a poza tym oszustem nie jestem zeby krasc


RE: Moja nisza Firmakrk - LessiPL - 03-04-2012 18:07

(03-04-2012 16:29)Firmakrk napisał(a):  Oczywiście nisze dam 1 osobie co da recenzje ale nie pierwszej lepszej osobie tylko np Adminowi , Killerowi.

A jednak dostał przypadkowy user...

(03-04-2012 16:47)szpilmen napisał(a):  Rezerwuje, czekam na recenzję Smile Ciekawi mnie co to za pro nisza, że nigdy się nie skończy i dla każdego starczy, prawie jak perpetum mobile.

@edit.
Dostałem poradnik do recenzji.

Recenzja:

Wybacz z całym szacunkiem, ale twoja recenzja nie jest dla mnie nic warta.


RE: Moja nisza Firmakrk - adrick1197 - 03-04-2012 18:13

mozliwa platnosc na alertpay ?/


RE: Moja nisza Firmakrk - Firmakrk - 03-04-2012 18:14

Zainteresowanych zapraszam na gg 41902082
A kto nie chce nie musi kupowac


RE: Moja nisza Firmakrk - Yogii - 03-04-2012 18:16

link nie dziala co do tego innego forum


RE: Moja nisza Firmakrk - Firmakrk - 03-04-2012 18:18

Dowody dam na gg i zarobki i recenzje moderatora innego forum tez