Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: UInvest - Inwestowanie w realny biznes (/Temat-UInvest-Inwestowanie-w-realny-biznes-51703)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - dondoonsie - 18-07-2013 10:18

A ja właśnie wchodzę tu z kasą,
Polecacie wpłacać tu gotówkę? Mam około 400 zł wpłacone ale dopłaciłbym jeszcze kilka stów polecacie czy raczej nie?


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 18-07-2013 10:42

Polecać polecamy, ale ja bym się na twoim miejscy wstrzymał do końca lipca


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - marmal - 18-07-2013 22:02

(18-07-2013 10:03)Arrekin napisał(a):  Uinvest ma podpisać umowy z kilkoma firmami partnerskimi by dokonywać bezpośrednich wypłat na konta bankowe, ale jak to będzie zobaczymy.
Masz może jakieś źródło do tej informacji? Ja tylko czytałem o wprowadzeniu kart debetowych Upay dla FP co umożliwi im wypłacanie i poprawe płynności (ale dopiero we wrześniu).

Moim zdaniem oni stracili dużo pieniędzy wraz z upadkiem LR, chociaż twierdzą inaczej. Gdy to się stało ludzie zaczęli w panice wypłacać pieniądze a FP stracili większość swoich środków.

Tak w ogóle, czy komuś z Was udało się dokonać jakieś wypłaty ostatnimi czasy? Czy jest to już zupełnie niemożliwe?


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - morawcik - 26-07-2013 07:16

Jak można zainwestować te pożyczone 300$ ?


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - rekshak - 18-08-2013 16:34

Cześć ^ nie zauważyłem tematu w którym nowy może się przywitać (sorki jeśli jest a nie widziałem) więc przywitam się tu ^ Czytam to forum od kilku dni, i bardzo zainteresował mnie ten uinvest. Mogę odkładać jakieś 1000zł miesięcznie z wypłaty i inwestować to, myślicie że ta firma długo pociągnie ? i nie zawinie się z kasą ludzi czy coś ? bo wiecie sami że różnie bywa Wink ogólnie widzę że ten uinvest już trochę stoi, i całkiem fajnie można zarobić.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - malpa2 - 18-08-2013 18:35

Cześć. Narazie bym się wstrzymał bo mają problemy i spore zamieszanie z wypłatami.. Jeśli sobie z tym poradzą to myśle że można dołączyć.. ale uważaj bo niektóry twierdzą że to zwykła piramida, niektórzy że jednak nie.. zdania podzielone więc sam musisz ocenić ryzyko Wink


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - alvaro31 - 19-08-2013 21:24

Jak dla mnie uinvest to jedna z firm, która najdłużej istnieje na rynku, aczkolwiek czy to jest dobre hmm kto wie? moze dobre, a moze blizej konca Wink ?


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 21-08-2013 14:35

Zdecydowanie nie wpłacać teraz. Wprawdzie zaczynają się pojawiać dowody wypłat, FP-Fund niby coś wypłaca ale do stabilności jeszcze daleko.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - dondoonsie - 21-08-2013 18:58

Ale ja mam ofertę 700$ za 300 złotych. To opłaca się czy dalej nie wpłacać?


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Aizen - 22-08-2013 10:09

Pytasz się innych żeby potem zwalić winę na nich ._.| Siądź sam gdzieś w ciszy i przemyśl, czy jesteś gotowy ponieść ryzyko Smile Jak to teraz mówią # Yolo.