Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: UInvest - Inwestowanie w realny biznes (/Temat-UInvest-Inwestowanie-w-realny-biznes-51703)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 24-06-2013 17:16

Wybacz, że mogłem być negatywnie nastawiony, po prostu mam awersję do ludzi którzy wszędzie widzą samych wyzyskiwaczy( a miałem wrażenie że to właśnie robisz ).

FP zazwyczaj przelewają w $, jeśli masz inną walutę na swoim koncie prawdopodobnie zostanie przeprowadzone przewalutowanie, ale nie ma problemów z otrzymywaniem kasy.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Toru - 25-06-2013 08:18

Mam jeszcze jedno pytanko, czy którykolwiek projekt w UI kiedyś upadł i inwestorzy stracili kasę, czy na razie wszystkie dobrze sobie radzą?


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Ruska34 - 25-06-2013 10:14

Były przypadki że wycofywali projekt - ale kasę zwrócili.

Pozdrawiam


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 25-06-2013 12:30

żaden z projektów nie upadł, zdarzyło się 6 razy( jeśli dobrze pamiętam ) że projekt był wycofywany przed startem( zanim Uinvest przekazało pieniądze firmie, więc zwracali pieniądze. )
Przynajmniej raz ludzie na tym stracili trochę kasy( Zwrot był oczywiście po cenie emisyjnej, akcje szybko się rozeszły, cena poszła w górę i ludzie którzy kupili drożej odzyskali tylko cenę emisyjną ). Ale takie uroki kupowania po jak najlepszych cenach, jeśli kupisz akcje już działającej firmy to takie coś ci nie grozi( ale i ceny są wyższe )


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Schlobo - 26-06-2013 09:55

Może źle sformułowałem pytanie kilka postów wcześniej ale bardziej chodziło mi o podpowiedź z jakiego FP skorzystać najlepiej żeby nie czekać na pieniądze bądź wie ile no i jak najmniej stracić na wypłacie.Macie jakiegoś sprawdzonego FP w tej materii? Pytam bo inwestuję w Uinvest od jakichś 3 miesięcy i dopóki nie zamknęli LR wypłacałem bez problemów. Słyszałem coś o WireFP ale nie wiem ile taki wire transfer może kosztować i jak wypełnić te pola tam w formularzu.Jeśli ktoś może pomóc to byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam.


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Quamca - 28-06-2013 14:13

cze, dokładnie miesiąc temu kupiłem akcję, na 28.06 mam dzień wypłat, a jeszcze nie dostałem dywidendy. może ktoś powiedzieć, w których godzinach pojawiają się wam wasze kwoty?


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - matt88 - 28-06-2013 15:46

ok godz. 20-21 powinienes dostac


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - kombat123 - 01-07-2013 11:23

Uzyskałem dzisiaj pożyczkę od nich na 300$ Smile Pół zysków będę musiał oddać, ale z 50zł będę miał Smile


RE: UInvest - lipa z wyplatami - bbr - 07-07-2013 10:39

Mam problem z wybraniem pieniedzy przez payza lub paypal. Ci ktorzy sie oglaszaja to dosc ze chca 50% prowizji to jeszcze nic nie dzialaja. Niby biznes a wielka lipa z wyplatami. Poradzcie cos !!!


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Stalmer - 07-07-2013 20:13

Czy w Uinvest są jakieś weryfikacje ? Jestem niepełnoletni i mógłbym mieć z tym problem Big Grin