Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: UInvest - Inwestowanie w realny biznes (/Temat-UInvest-Inwestowanie-w-realny-biznes-51703)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 03-04-2012 11:08

Witam.

Uinvest to stronka pozwalająca kupować, jak oni to określają, "shares".
Możemy kupować share różnych firm po różnych cenach.

Najważniejsze jest to że każdy share przynosi miesięczny zysk.

Przykładowo jeżeli kupimy 3 share grupy restauracji po 46,39$ to zapłacimy 139,17$ i będziemy zarabiać 3 x 6.6$ = 19,8$ miesięcznie.

Możemy także sprzedać nasz share jeśli np zobaczymy że cena jednego podskoczyła( użytkownicy sami decydują po jakiej cenie chcą sprzedać/kupić jednak oczywiście musi się znaleźć inny użytkownik który za tą cenę będzie chciał to od nas odkupić/sprzedać. )

Ogólnie jest to o wiele bezpieczniejsza metoda inwestowania.
Pieniądze otrzymywane są po 30 dniach od zakupienia share( pod warunkiem że go nie sprzedamy przez ten czas Smile )

Serwis pobiera 10% z naszych ZYSKÓW, a więc z tego co shares nam wygenerują.

Dużo możliwości wplacania i wypłacanie, w tym oprócz znanych i lubianych AP/LR także PAYPAL

Ogólnie polecam się zapoznać i jeśli ktoś nie ma parcia że kase musie mieć już zaraz, najlepiej godzinę po tym jak wpłaci to polecam.
Są shares nawet po 2000$ które dają ponad 300$ zysku miesięcznie, a za to da się już przeżyć ;p

czysty: http://uinvest.com.ua
REF: https://uinvest.com.ua/?amigosid=12928

Byłoby miło gdyby ktoś się z refa zarejestrował Smile

/////////////

Minęło już sporo czasu i Ci którzy się tym zainteresowali mieli szansę sporo zarobić. Od tamtego czasu projekt bardzo się rozwinął, doszły kontakty międzynarodowe.
Nic nie wskazuje na to by cokolwiek Uinvest mogło zaszkodzić.
Zapraszam serdecznie do rejestracji z refa, zapewniam pomoc or refback( do uzgodnienia ).

Dodano także wiele form wpłat i wypłat oprócz wspomnianego już Paypala można korzystać z moneybookers czy bezpośrednich przelewów bankowych.

Im dłużej czekasz tym więcej kasy przechodzi Ci koło nosa : )

A tutaj jeszcze dowodziki wypłat:
[attachment=1669]
[attachment=1676]


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - tomazzi - 03-04-2012 11:11

płaci "to coś" w ogóle ?

plus nie masz wymaganej liczby postów na zamieszczenie reflinka = kłania się znajomość regulaminu


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 03-04-2012 11:18

owszem płaci:

http://www.moneymakergroup.com/Uinvest-Uinvestcomua-t370047.html&st=240

Co do postów to na forum zaglądam juz od ponad roku jednak jedynie jako czytelnik, zazwyczaj jak cos znalazłem ciekawego to już to tu na forum było, dopiero teraz sie zmotywowałem do założenia konta


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - tomazzi - 03-04-2012 11:30

(03-04-2012 11:18)Arrekin napisał(a):  owszem płaci:

http://www.moneymakergroup.com/Uinvest-Uinvestcomua-t370047.html&st=240

Co do postów to na forum zaglądam juz od ponad roku jednak jedynie jako czytelnik, zazwyczaj jak cos znalazłem ciekawego to już to tu na forum było, dopiero teraz sie zmotywowałem do założenia konta

to, że nie ma czegoś i opisujesz to fajnie - ale na każdym forum obowiązuje regulamin do którego stosować się musi każdy - w twoim przypadku nie masz wymaganej regulaminowo ilości postów by dodać reflink w temacie swoim i opisie

dzięki za link do dowodów wypłat - w luźniejszej chwili "rzucę" okiem


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 03-04-2012 11:34

Spoko jak najbardziej rozumiem, jednak w swojej obronie dodam że ten punkt regulaminu ma służyć temu by ludzie nie rejestrowali się - dawali swoje ref linki po czym znikali zostawiając tylko śmieci. Ze mną nie ma tego problemu bo forum obserwuje od dłuższego czasu i z pewnością na mi zostanę ;p


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Yogii - 05-04-2012 10:40

ile masz sie z refa??


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 05-04-2012 10:57

5%

Jeśli dużo inwestujesz i zapraszasz to możesz dociągnąć do 15%


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Magnus - 05-04-2012 11:46

ref usuniety za malo postow


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - Arrekin - 05-04-2012 12:11

ref dodany ponownie, mam już dość postów Smile


RE: UInvest - Inwestowanie w realny biznes - ignisinferius - 07-04-2012 08:43

mam tylko jedną uwagę
ten program jest HYIP-em
High Yield Investment Program
Program Inwestycyjny Wysokich Zysków

Do kategorii HYIP zalicza się każdy program oferujący ok 0,5% do 5% dziennie.

Wiele takich programów to oszustwa, jednak są również takie które wypłacają obiecane zyski.
W obawie przed niepochlebną opinią większość właścicieli HYIP unika tej nazwy.

Ps. proszę nie zwracać uwagi na artykuł w wikipedii ponieważ został on napisany przez osobę która przez nierozsądną inwestycję straciła sporą ilość pieniędzy.