Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Kilka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Kilka pytań (/Temat-Rozwiazane-Kilka-pytan-5168)



[Rozwiązane]Kilka pytań - Bioly1993 - 14-04-2010 14:38

Witam
Mam do was kilka pytań
1.Czy admini podadzą na stronie głównej że w dniach tych i tych można spodziewać się restocku? Czy nikt nic nie wie i restock może być w każdej chwili? Np w tej gdy to pisze?
2.Czy gdy zdobyłem Z listera, to czy mam napisać do nich maila ze zdobyłem te 20 znajomych i czy dostane tą koszulkę?Czy nie poganiać ich i mają to gdzieś tam zapisane?(nie dostałem od nich żadnego maila)
3.Czy w tym miesiącu będą dwa restocki?
\


RE: Kilka pytań - Magnus - 14-04-2010 14:39

(14-04-2010 14:38)Bioly1993 napisał(a):  Witam
Mam do was kilka pytań
1.Czy admini podadzą na stronie głównej że w dniach tych i tych można spodziewać się restocku? Czy nikt nic nie wie i restock może być w każdej chwili? Np w tej gdy to pisze?
2.Czy gdy zdobyłem Z listera, to czy mam napisać do nich maila ze zdobyłem te 20 znajomych i czy dostane tą koszulkę?Czy nie poganiać ich i mają to gdzieś tam zapisane?(nie dostałem od nich żadnego maila)
3.Czy w tym miesiącu będą dwa restocki?
\
1.Oni na głownej stronie podają regulamin pierw a potem jest najczęściej restock
2.Nie musisz do nich pisać a już koszulek nie wysyłają


RE: Kilka pytań - Tidus - 14-04-2010 14:41

Cytat:Mam do was kilka pytań
1.Czy admini podadzą na stronie głównej że w dniach tych i tych można spodziewać się restocku? Czy nikt nic nie wie i restock może być w każdej chwili? Np w tej gdy to pisze?
2.Czy gdy zdobyłem Z listera, to czy mam napisać do nich maila ze zdobyłem te 20 znajomych i czy dostane tą koszulkę?Czy nie poganiać ich i mają to gdzieś tam zapisane?(nie dostałem od nich żadnego maila)
3.Czy w tym miesiącu będą dwa restocki?

1.Nie , ale na teamspeaku możesz czuwac tam sie drą jak nic jak restock .Restock pewnie bedzie okolo 18:00-24:00 ale to moje przeczucie
2.Dostaniesz koszulke , jezeli zdobyles z-listera w marcu bo juz od kwietnia nie dostajemy koszulek..Dostaniesz wkoncu tego maila z potwierdzeniem.Tongue
3.Dwa lub więcej ,lecz jeden jest wiosenny ,tylko dla tych co zdobyli w ciagu 3IV-13IV 200 ptz


RE: Kilka pytań - Miu - 14-04-2010 14:41

1.Napisali,ze nie będzie podana data ani godznia restocku.Na hallwayu będzie podany regulamin prawdopodobnie.Wtedy będziemy mogli kampić Smile
2.Czekaj cierpliwie.Dużo osob(w tym ja)nie dostało jeszcze maila na ten temat.Btw.nie dają juz ksozulek tylko jakiś inny gadżet.
3.Tak,wiosenny(jesli w przedziale 3-13 kwietnia zdobyłes 200 PTZ) i główny pod koniec miesiąca.


RE: Kilka pytań - Kicha - 14-04-2010 14:45

prezentu dla z listerow nie wysylaja narazie, pisze ze zaczna w wakacje czy jakos tak


RE: Kilka pytań - Magnus - 14-04-2010 14:46

Wysyłają survival kit prawdo podobnie


[Rozwiązane][Rozwiązane]Kilka pytań - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.