Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozkurwi**** PPA by szpilmen - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Rozkurwi**** PPA by szpilmen (/Temat-Rozkurwi-PPA-by-szpilmen-51649)

Strony: 1 2 3 4


RE: Rozkurwi**** PPA by szpilmen - kipeer - 06-04-2012 01:50

Jak dla mnie koleś pozyskuje klientele w inny sposob niz tutaj jest pokazane. Manipulacja, za np. refa lub za 20gr.... Porażka, w ogole jaki jest sens sprzedaży poradnika osobą postrąnnym?


Skoro jest taki przekonany to niech pojdzie na układ z każdym znajomym, a od tego se odliczy chociażby 40%, 15$ dziennie * 30 miesięcznie daje to = 450$ !!Wiec nie wiem czemu oferuje to online Smile


RE: Rozkurwi**** PPA by szpilmen - szpilmen - 06-04-2012 18:28

(06-04-2012 01:50)kipeer napisał(a):  Jak dla mnie koleś pozyskuje klientele w inny sposob niz tutaj jest pokazane. Manipulacja, za np. refa lub za 20gr.... Porażka, w ogole jaki jest sens sprzedaży poradnika osobą postrąnnym?


Skoro jest taki przekonany to niech pojdzie na układ z każdym znajomym, a od tego se odliczy chociażby 40%, 15$ dziennie * 30 miesięcznie daje to = 450$ !!Wiec nie wiem czemu oferuje to online Smile

1. Napisz to jaśniej bo nie zrozumiałem.
2. Jakie refy ? jakie 20 gr ?
3. Czy Twoja wypowiedź tyczy się mojego poradnika ?
4. Kupiłeś poradnik bo nie przypominam sobie abym Ci sprzedawał.


RE: Rozkurwi**** PPA by szpilmen - szpilmen - 09-04-2012 11:06

Ktoś się pytał czy dalej aktualne, tak dalej aktualne.


RE: Rozkurwi**** PPA by szpilmen - Qwik - 10-04-2012 14:01

Na 100% jest sprzedane więcej niż 10 kopii a do tego dochodzi zrzutki i "chwalenie" się poradnikiem wiec dużo osób ma ten poradnik.


RE: Rozkurwi**** PPA by szpilmen - szpilmen - 11-04-2012 20:41

(10-04-2012 14:01)Qwik napisał(a):  Na 100% jest sprzedane więcej niż 10 kopii a do tego dochodzi zrzutki i "chwalenie" się poradnikiem wiec dużo osób ma ten poradnik.

Bo jak idiota z tego forum zaczął rozdawać i udostępniać mój poradnik to się nie dziw że ma więcej niż 10 osób.

To forum to banda złodziei i dzieciaków, już wiemy kto rozdaje poradnik.

Cieszcie się kur** bo z minimum 50 osób to ma (pozdrawiam tu Pana M.) i teraz gówno zarobicie !

Srajcie i udostępniajcie sobie na wzajem leszcze.


Odp: Rozkurwi**** PPA by szpilmen - Scoobyx - 11-04-2012 21:24

No i d#pa ...
Trzeba było jakieś zabezpieczenia zrobić.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk


RE: Rozkurwi**** PPA by szpilmen - WojnaR - 11-04-2012 21:30

mozna bylo to przewidziec ;( ludzka chciwosc nie zna granic


Rozkurwi**** PPA by szpilmen - Coristo - 21-06-2013 06:31

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.