Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] BOT LAYS. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] BOT LAYS. (/Temat-Sprzedam-BOT-LAYS-51636)



[Sprzedam] BOT LAYS. - mosquitella221 - 01-04-2012 15:59

Witam. Mam na sprzedarz w PEŁNI SPRAWNEGO i DZIAŁAJĄCEGO bota do Lays.pl na kartony czipsów LAYS. Wygralem nim już jeden karton, oraz kolega tym botem również wygrał karton.
Kontakt: PW, GG: 200881
Płatność: SMS, PAYPAL LUB DOŁADOWANIE
Cena: 10-15 zł (zależy jaka forma płatności)

[Obrazek: lays_8yc7.jpg]

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW PO KONTAKCIE ZE MNĄ! PISZĘ NA SZYBKO, GDYŻ MAM COŚ JESZCZE WAŻNEGO DO ZROBIENIA.

Pozdrawiam,
mosquitella221


RE: [Sprzedam] BOT LAYS. - masterex2 - 01-04-2012 16:11

(01-04-2012 15:59)mosquitella221 napisał(a):  Witam. Mam na sprzedarz w PEŁNI SPRAWNEGO i DZIAŁAJĄCEGO bota do Lays.pl na kartony czipsów LAYS. Wygralem nim już jeden karton, oraz kolega tym botem również wygrał karton.
Kontakt: PW, GG: 200881
Płatność: SMS, PAYPAL LUB DOŁADOWANIE
Cena: 10-15 zł (zależy jaka forma płatności)

[Obrazek: lays_8yc7.jpg]

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW PO KONTAKCIE ZE MNĄ! PISZĘ NA SZYBKO, GDYŻ MAM COŚ JESZCZE WAŻNEGO DO ZROBIENIA.

Pozdrawiam,
mosquitella221

wyciulać inne osoby jeszcze musisz? Dużo postów masz widzę, i rejestracja w marcu. Powodzenia Smile


RE: [Sprzedam] BOT LAYS. - Coristo - 01-04-2012 16:47

Zgłaszam się do recenzji bota.


RE: [Sprzedam] BOT LAYS. - mosquitella221 - 01-04-2012 17:00

Dobrze. Coristo napisz mi na PW. Prześlę bota i go zreceznujesz.

ZAPRASZAM DO KUPNA, TYLKO KILKA SZTUK.


RE: [Sprzedam] BOT LAYS. - Coristo - 01-04-2012 17:17

Nie dostałem właściwego programu do recenzji. Nie polecam z powodu podejścia autora do całej sprawy


[Sprzedam] BOT LAYS. - Coristo - 21-06-2013 06:26

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.