Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Swoje filmiki z bloga, tapety itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Swoje filmiki z bloga, tapety itp. (/Temat-Swoje-filmiki-z-bloga-tapety-itp-51631)



Swoje filmiki z bloga, tapety itp. - mireck - 01-04-2012 14:16

Na jakim serwisie najlepiej zacząć Uploadowanie, najwięcej się naczytałem o FC i chyba tam zaczne, ale może te inne są lepsze?
Poza tym co uploadowac?? Oczywiście rzeczy do których ma sie prawa autorskie. Np. jakbym robił tapety w gimpie, poradniki, filmiki, i wstawiał to np. na blogu, na kanale YT, na FB na forum klasowym itd. to udałoby się wyciągnać 10 $ dziennie??
Mam takie założenie że chciałbym dojść do 10 $ i gites, ktoś mógłby/chciałby pomóc za reffa??


RE: Swoje filmiki z bloga, tapety itp. - barto - 01-04-2012 15:19

Co do serwisów ja skupiam się na CashFile i Goupload.
Pisz PW mogę pomóc i objaśnić co i jak Wink


RE: Swoje filmiki z bloga, tapety itp. - malpa2 - 01-04-2012 16:23

Napisz na PW jak coś, ale to nie jest tak że 2-3 dni i będziesz miał 10$/dzień i git beka


RE: Swoje filmiki z bloga, tapety itp. - mireck - 01-04-2012 22:13

Ogólnie chce założyć bloga, to gdzie bym mógł go założyć za darmo, i abym później kiedyś mógł w nim umieścić reklamy itp. na których mógłbym zarabiać???
Słyszałem że na bloggerze można. Ale są jeszcze jakieś inne?


RE: Swoje filmiki z bloga, tapety itp. - n1000 - 02-04-2012 22:09

blogspot.com? google adsense?


RE: Swoje filmiki z bloga, tapety itp. - szpilmen - 03-04-2012 19:15

(01-04-2012 14:16)mireck napisał(a):  Na jakim serwisie najlepiej zacząć Uploadowanie, najwięcej się naczytałem o FC i chyba tam zaczne, ale może te inne są lepsze?
Poza tym co uploadowac?? Oczywiście rzeczy do których ma sie prawa autorskie. Np. jakbym robił tapety w gimpie, poradniki, filmiki, i wstawiał to np. na blogu, na kanale YT, na FB na forum klasowym itd. to udałoby się wyciągnać 10 $ dziennie??
Mam takie założenie że chciałbym dojść do 10 $ i gites, ktoś mógłby/chciałby pomóc za reffa??

Każdy się odnajduję w innym serwisie, więc opiszę Ci wszystkie, które warto wybrać:

* Cashbuzz - nowe ładne mirrory, wysokie stawki, w tym tygodniu powinny pojawić się darmowe oferty dla Polski (na żadnym innym serwisie jeszcze nie ma), 'szybki wypłaty'

* GoUpload - najwyższe stawki, dosyć ciekawe mirrory, dobry kontakt z supportem

* Firecash - dużo ofert, wypłaty co piątek, 'szybkie wypłaty', kontakt z supportem świetny

* Cashfile - wybór ofert na lepiej i gorzej płatne, rangi które dają większe zarobki

(01-04-2012 22:13)mireck napisał(a):  Ogólnie chce założyć bloga, to gdzie bym mógł go założyć za darmo, i abym później kiedyś mógł w nim umieścić reklamy itp. na których mógłbym zarabiać???
Słyszałem że na bloggerze można. Ale są jeszcze jakieś inne?

Najlepszy z tego wszystkiego jest blogger, dobre serwery, wszyscy mają zaufanie do google i możesz wstawić reklamy google adsense i cpmprofit.


RE: Swoje filmiki z bloga, tapety itp. - anonymous00 - 03-04-2012 21:36

(01-04-2012 14:16)mireck napisał(a):  Np. jakbym robił tapety w gimpie, poradniki, filmiki, i wstawiał to np. na blogu, na kanale YT, na FB na forum klasowym itd. to udałoby się wyciągnać 10 $ dziennie??

Nikt Ci nie powie na 100% że będziesz tyle zarabiał....wszystko zależy od Ciebie,ile w to włożysz pracy.
Powiem z własnego doświadczenia że nie jest łatwo cokolwiek zarobić bez doświadczenia..


RE: Swoje filmiki z bloga, tapety itp. - mireck - 16-04-2012 11:12

A jeszcze gdzie jest dostępny remote upload??


RE: Swoje filmiki z bloga, tapety itp. - n1000 - 16-04-2012 14:19

Raczej w PPA czegoś takiego nie ma Wink