Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1and1 - Przeczytajcie koniecznie !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: 1and1 - Przeczytajcie koniecznie !!! (/Temat-1and1-Przeczytajcie-koniecznie-51624)

Strony: 1 2


1and1 - Przeczytajcie koniecznie !!! - Dubiej - 01-04-2012 11:24

Witam w tym artykule chciałbym was ostrzec przed "hostingiem" 1and1.pl. Dzisiaj przeczytałem e-maila, którego otrzymałem od nich:
[Obrazek: 46517332896055665380.png]
Mianowicie chodzi o "darmową" domenę na 2 lata, którą potem jak chcesz zachować musisz płacić. Tak było w regulaminie jakiś rok temu.
Lecz dzisiaj widzę takie coś:
[Obrazek: 49033154189113153988.png]
Jak widzicie termin płatności jest tam wyznaczony do 18 stycznia 2012 roku. Mam w swojej skrzynce jeszcze 5 takich monitów ale ten jest chyba ostatni i od jakiś 3 miesięcy 6 monitu nie dostałem. Lecz dostałem meila, że sprawę chcą kierować do prokuratury. Jest to dla mnie oczywiste, że się zgodziłem gdyż nie dość, że wygram sprawę to i jeszcze dostane kasę z ubezpieczenia. Gdy im to napisałem to nie dostałem żadnego meila ani listu z wezwaniem od 3 miesięcy. Więc drodzy użytkownicy: lepiej kupcie se domene na xaa.pl niż "za darmo" a potem się denerwujcie, że zalegacie z wpłatą o wysokości prawie 300zł.
Jeśli Wam takie coś się przydarzy to po prostu zignorujcie tego meila i go usuńcie. Nawet jak będą straszyli sądem to też to zignorujcie. Piszę to dla użytkowników, którzy też się denerwują i szukają odpowiedzi w internecie co mają robić.
1and1 po prostu próbuje od was wyłudzić kasę a wy się nabieracie nie chcecie mieć sądu to płacicie. To tak jak by zapłacić 90 groszy za batona, bo był w promocji na 2 lata a za 2 lata płacić jeszcze złotówkę bo promocja się skończyła...


RE: 1and1 - Przeczytajcie koniecznie !!! - radek9030 - 02-05-2012 08:26

A jakie storony Polecacie...
żeby była Płatna I 2 Darmowa Smile
Jerk2

bo te 1and1 TO powinni zamknąć.
NIGDY NIE NABIERAĆ SIĘ NA TAKIE UJOSTWO!!!


RE: 1and1 - Przeczytajcie koniecznie !!! - ciamciaj - 02-05-2012 08:44

1and1 to wielka firma, a tam chcieli zlapac ludzi na jakies kruczki.

Jest to jedna z wiekszych firm hostingowych w niemczech. Psuja sobie takimi rzeczami tylko u nas opinie.

Sam mam u nich serwer ale płatny z domeną i nie narzekam, jak juz sie im placi (nawet nie duzo) to sa calkiem w porzadku


RE: 1and1 - Przeczytajcie koniecznie !!! - haribol - 02-05-2012 10:58

liczą na naiwność polaków


RE: 1and1 - Przeczytajcie koniecznie !!! - Jaro070 - 02-05-2012 13:16

Mam u nich dwa konta, które założyłem pierwszego dnia promocji i nic nie zapłaciłem. Trzeba było czytać Regulamin.


RE: 1and1 - Przeczytajcie koniecznie !!! - alanna - 04-05-2012 15:32

Wg mnie dobrym hostingiem moze sie pochwalic firma UTI, nie ma z nimi problemow, sa solidni.


RE: 1and1 - Przeczytajcie koniecznie !!! - Kzn - 05-05-2012 17:35

Domeny polecam kupować na: http://www.UT.pl


RE: 1and1 - Przeczytajcie koniecznie !!! - radek9030 - 07-05-2012 17:06

No ja nie zakładam zadnych takich stron i nie będę zakładał wcale ^^


RE: 1and1 - Przeczytajcie koniecznie !!! - Nikodemsky - 10-05-2012 20:19

domeny to tylko na ovh.org, wychodzi tanio i zawsze jest wszystko załatwione profesjonalnie,

poza tym, nikt nigdy nie może Cię zmusić do jakiś opłat za hosting - nie chcesz nie przedłużasz, konto zamykają i dziękuję,

swoją drogą to już minęły chyba ponad dwa lata, a moje konto nadal aktywne(czasami korzystam z niego do testów ale ogólnie 1&1 to beznadziejny hosting)


RE: 1and1 - Przeczytajcie koniecznie !!! - Skipi - 12-05-2012 11:08

To chyba kolejny serwis co bierze przykład z pobieraczka Wink