Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dirtroadbux.pl - PŁACI BEZ MINIMUM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: dirtroadbux.pl - PŁACI BEZ MINIMUM (/Temat-dirtroadbux-pl-PLACI-BEZ-MINIMUM-51623)

Strony: 1 2


RE: dirtroadbux.pl - PŁACI BEZ MINIMUM - extase1 - 15-04-2012 14:15

wow ostro.


RE: dirtroadbux.pl - PŁACI BEZ MINIMUM - CrisPL - 22-04-2012 14:24

(07-04-2012 15:25)Yogii napisał(a):  nie scam bo chyba uzywasz slow ktore nie rozumiesz........ tylko do reklam a to roznica

Nie prawda kolego jestem tu dłużej od ciebie i lepiej wiem. I jakich znowu reklam nikt nie używa słowa scam do reklam człowieku. Scam to serwis, który obiecuje wypłaty za coś, a ich nie realizuje, więc nas oszukuje.


RE: dirtroadbux.pl - PŁACI BEZ MINIMUM - Yogii - 22-04-2012 16:55

(22-04-2012 14:24)CrisPL napisał(a):  
(07-04-2012 15:25)Yogii napisał(a):  nie scam bo chyba uzywasz slow ktore nie rozumiesz........ tylko do reklam a to roznica

Nie prawda kolego jestem tu dłużej od ciebie i lepiej wiem. I jakich znowu reklam nikt nie używa słowa scam do reklam człowieku. Scam to serwis, który obiecuje wypłaty za coś, a ich nie realizuje, więc nas oszukuje.
uwazam ze ejstes w bledzie, dlaczego:
1) admin uprzedzał od 3 tygodni ze nie bedzie płacił
2) admin pisał i dawał komuniklaty aby wypłacic kase poki jest tylko mozliwosc
3) admin napisał ze zebrane srodki jak ktos nie wyplaci to mozna przeznaczyc tylko i wylacznie na reklamy
4) to ze ejstes dluzej tu nie oznacza ze wiesz lepiej


RE: dirtroadbux.pl - PŁACI BEZ MINIMUM - maciejrosa - 22-04-2012 18:45

minimum do wyplaty to teraz 10$ haha porazka