Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JSS-Tripler (Just Been Paid) - 2%dziennie - 60%miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: JSS-Tripler (Just Been Paid) - 2%dziennie - 60%miesięcznie (/Temat-JSS-Tripler-Just-Been-Paid-2-dziennie-60-miesiecznie-51602)



JSS-Tripler (Just Been Paid) - 2%dziennie - 60%miesięcznie - modzel116 - 31-03-2012 20:35

[Obrazek: i176605_logo.jpg]

Co to jest JSS-Tripler?

JSS-Tripler to część większego przedsięwzięcia Fredericka Manna - JustBeenPaid.
Jss-Tripler działa od 17 lutego 2011 roku i ma się bardzo dobrze. Do dzisiaj program zyskał rzeszę użytkowników wpłacających po kilka tysięcy $. Jak twierdzi twórca jest to program stale zrównoważony dzięki specjalnym algorytmom i jak dotąd się sprawdza. Ponadto: „Frederick Mann, will pay you 1 million dollars if you can find a mathematical flaw in the design of the JBP!„, czyli jeśli znajdziesz matematyczny defekt w projekcie JustBeenPaid, Frederick Mann zapłaci Ci 1 milion dolarów!



Jak to działa?

W programie zarabiamy 2% dziennie (60% miesięcznie) od wpłaconej kwoty. Minimum wynosi 10$.
Po wpłaceniu danej kwoty (10$) wykupujemy pozycję która generuje przez 75 dni 2% naszego dochodu a więc 10$x2%=0.20$ dziennie co daje nam po 75 dniach 15$ a więc zyskujemy 5$.
Można wpłacić kwotę poczekać 75 dni i odebrać 50% zysku lecz można za zarobione pieniądze dokupować kolejne pozycje które będą nam generowały codzienne zyski.
Tak więc wpłacając 200$ wykupujemy 20 pozycji (20x10$=200$) które generują dla nas 4$ dziennie i po 3 dniach na naszym koncie posiadamy 12$ za co dokupujemy kolejną pozycję.
Posiadamy wtedy 21 pozycji co generuje dla nas 4.2$ dziennie.



Strategia

Strategi jest dużo. Zależą one od ilości zainwestowanych pieniędzy, czasu ile chcemy poświęcić uczestnicząc w programie i zysku jaki chcemy wygenerować.

Przy inwestycji 200$

Przykład 1:
Dni 1-25: jak uzbiera się 10$ reinwestujesz, dokupując nową pozycje JSS-Tripler, dnia 25 powinieneś mieć pozycje warte ok. 310$ (dzienny zysk 6,2$)
Dni 26-56: wypłacasz zyski, w dniu 56 suma wypłat wynosi 200$
Dni 57+: wedle uznania, wypłacasz zyski, reinwestujesz wszystko do osiągnięcia ustalonego przez siebie poziomu (np. 50 pozycji JSS-Tripler) i później wypłacasz, albo część reinwestujesz część wypłacasz

Przykład 2:
Dni: 1-49: jak uzbiera się 10$ reinwestujesz, dokupując nową pozycje JSS-Tripler, ok. dnia 48 powinieneś mieć pozycje warte 500$ (dzienny zysk 10$)
Dni 50-70: wypłacasz zyski, ok. dnia 70 suma wypłat wynosi 200$
Dni 71+: jak w przykładzie powyżej, wedle uznania


Przykład 3:
(który stosuję osobiście)
Dokonałem wpłaty 100$. Wszystkie zyski przeznaczam na wykup nowych pozycji aż do osiągnięcia 50 aktywnych pozycji.
50 pozycji generuje nam 10$ dziennie. Wykupuje pozycje dalej.
51 pozycji generuje nam 10.20$ dziennie. Wykupuje pozycje dalej a 0.20 przeznaczam na wypłatę.
52 pozycje generuje 10.40$ dziennie. Wykupuje pozycje dalej przeznaczam 0.40 na wypłatę.
60 pozycji generuje nam już 12$ dziennie. Wykupuje pozycje dalej i 2$ przeznaczam na wypłatę.
Jak widać dzięki temu sposobowi możemy codziennie powiększać swoje zarobki a zarazem wypłacać już pieniądze i czerpać prawdziwe korzyści.
Po uzbieraniu 20$ można pieniądze wypłacić na Alertpay.

Oczywiście strategię można wybrać samemu w zależności do potrzeb.

Mogę też odpowiedzieć na wasze pytania:

email: [email protected]
GG: 8934758


Rejestracja:
http://www.justbeenpaid.com/join.cgi?r=lfHxLPHqSn&p=&c=



RE: JSS-Tripler (Just Been Paid) - 2%dziennie - 60%miesięcznie - modzel116 - 31-03-2012 20:35

W lutym zarejestrowałem się w just been paid
wykorzystałem pierwsze bonusowe 10$ i zobaczyłem że to działa.
Czytałem i oglądałem filmiki na temat jbp, miałem wykupioną jedną pozycję,
po ponad miesiącu zainwestowałem 200zł ~62$.
Dokupiłem 7 pozycji po 10$ (8$ zarobiła już pierwsza pozycja).
Teraz moje 8 pozycji zarabia dla mnie 8*0.20$= 1.60$ dziennie.


[Obrazek: i176642_1.jpg]

Teraz na moim koncie jest 3.48 czyli za pięć dni dokupię kolejną pozycję.

[Obrazek: 1220623.jpeg]

Za pięć dni napiszę znowu i zdam relację.

Mogę też odpowiedzieć na wasze pytania:
email: [email protected]
GG: 8934758


Rejestracja:
http://www.justbeenpaid.com/join.cgi?r=lfHxLPHqSn&p=&c=



RE: JSS-Tripler (Just Been Paid) - 2%dziennie - 60%miesięcznie - Hacked - 31-03-2012 20:37

Jest już taki temat!


RE: JSS-Tripler (Just Been Paid) - 2%dziennie - 60%miesięcznie - Admin - 31-03-2012 22:43

było 100x...


JSS-Tripler (Just Been Paid) - 2%dziennie - 60%miesięcznie - Admin - 31-03-2012 22:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.