Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam SMS'y oraz DOŁADOWANIA ORANGE za 80% wartości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam SMS'y oraz DOŁADOWANIA ORANGE za 80% wartości (/Temat-Sprzedam-SMS-y-oraz-DOLADOWANIA-ORANGE-za-80-wartosci-51591)



Sprzedam SMS'y oraz DOŁADOWANIA ORANGE za 80% wartości - Admin - 31-03-2012 19:02

Sprzedam SMS'y oraz Tanie DOŁADOWANIA ORANGE za 80% ceny transakcje wyłącznie powyżej 30 zł, płatność wyłącznie paypal.


przykładowo za smsa o wartości 30 zł lub przelanie środków na konto orange o wartości 30 zł płacisz jedyne 24 złote.

dla kwoty 50 zł : płacisz 40zł
dla kwoty 100 zł : płacisz 80zł

Dla kwot powyżej 200 zł 75% ceny.


RE: Sprzedam SMS'y oraz DOŁADOWANIA ORANGE za 80% wartości - kopcioo - 01-04-2012 06:46

(31-03-2012 19:02)Admin napisał(a):  Sprzedam SMS'y oraz Tanie DOŁADOWANIA ORANGE za 80% ceny transakcje wyłącznie powyżej 30 zł, płatność wyłącznie paypal.


przykładowo za smsa o wartości 30 zł lub przelanie środków na konto orange o wartości 30 zł płacisz jedyne 24 złote.

dla kwoty 50 zł : płacisz 40zł
dla kwoty 100 zł : płacisz 80zł

Dla kwot powyżej 200 zł 75% ceny.
heh nie zauważyłem iż to post admina Smile mam nadzieje że na tym forum nie obowiązuje ustrój dyktatorski Smile
ehe tylko że na serwisie aledrogo takie doładowanie tzw przelew sms kosztują około 70 % więc szału nie zrobisz ja daje doładowania za 50 % w systemie przedpłaty na 4 doładowania po 25 zl i tez nie schodzą od reki a co do smsow to przeliczenie w grach itp to około 50 % wiec nie wiem skąd takie stawki wyrwałeś 2


RE: Sprzedam SMS'y oraz DOŁADOWANIA ORANGE za 80% wartości - Admin - 02-04-2012 17:49

to dziwne że mam chętnych, nie ?Smile


Sprzedam SMS'y oraz DOŁADOWANIA ORANGE za 80% wartości - Coristo - 21-06-2013 06:26

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.