Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program afiliacyjny bez wymagania pełnoletności i wysyłania skanu dowodu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program afiliacyjny bez wymagania pełnoletności i wysyłania skanu dowodu (/Temat-Program-afiliacyjny-bez-wymagania-pelnoletnosci-i-wysylania-skanu-dowodu-51578)

Strony: 1 2 3


Program afiliacyjny bez wymagania pełnoletności i wysyłania skanu dowodu - Driver494 - 31-03-2012 14:41

Witam.

Szukam dobrego wypłacalnego programu afiliacyjnego który wypłaca pieniądze bez wysyłania skanu dowodu. Jestem nie pełnoletni więc nie mogę im go wysłać.

Pozdrawiam


RE: Program afiliacyjny bez wysyłania skanu dowodu - *JackDaniels* - 31-03-2012 14:46

PortMMO
AdmitAd

ja polecam te dwa :]


RE: Program afiliacyjny bez wysyłania skanu dowodu - Yogii - 31-03-2012 14:51

500plus
bet ta home


RE: Program afiliacyjny bez wysyłania skanu dowodu - *JackDaniels* - 31-03-2012 15:05

na 500plus nie wymagają wysyłania skanu dowodu?


RE: Program afiliacyjny bez wysyłania skanu dowodu - Ropsont - 31-03-2012 15:18

Nie wymagają.


RE: Program afiliacyjny bez wysyłania skanu dowodu - szpilmen - 31-03-2012 15:31

Autorowi tematu raczej nie chodzi o serwisy typu:
- plus500
- bet-at-home

Od kiedy są to sieci afilacyjne ?

To ode mnie dwa które nie wymagają wysyłania skanu dowodu:

https://www.admitad.com/pl/ - sieć z większością gier online typu travian czy darkorbit. Stawki dosyć ciekawe, płaca w euro i dolarach (zależy od programu). Najlepszy program to travian za leada dostajemy 0.50 - 1.90 euro.

http://www.zanox.com/pl/ - jedna z większych sieci ogólnokrajowych, płacą w złotówkach. Można u nich spotkać taki programy jak Gruper w którym płacą około 3 złotych za leada. Niestety w tej sieci bardzo długo czeka się aż przyjmą Cie do jakiegoś programu. Za swoich czasów czekałem około tygodnia.

Lead - osoba która wykona daną akcję, na przykład zarejestruje się na grze travian lub poda swój mail do subskrypcji na gruper.


RE: Program afiliacyjny bez wysyłania skanu dowodu - energy95 - 02-04-2012 09:28

(31-03-2012 14:46)*JackDaniels* napisał(a):  PortMMO
AdmitAd

ja polecam te dwa :]

PortMMO wymaga skanu dowodu.


RE: Program afiliacyjny bez wysyłania skanu dowodu - Driver494 - 19-09-2012 18:06

Sory że odświeżam ale znacie coś jeszcze tylko że z angielskimi reklamami?


RE: Program afiliacyjny bez wysyłania skanu dowodu - WazzaP - 20-09-2012 17:44

Gdyby ktoś jeszcze znał takie podobne programy afiliacyjne, to mógłby mi napisać www na PW albo w temacie? Dam reputa! Wink


Jaka sieci afiliacyjna, bez 18 lat - edikiu - 20-03-2013 17:02

Witam, czy znajdę jakąś sieć afiliancyjną z której wypłacą mi bez żadnych skanów dowodu ani niczego takiego? ( na paypala)