Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotWebSiteTraffic! Najlepszy ManualSurf! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotWebSiteTraffic! Najlepszy ManualSurf! (/Temat-HotWebSiteTraffic-Najlepszy-ManualSurf-51516)



HotWebSiteTraffic! Najlepszy ManualSurf! - Filipus - 29-03-2012 19:36

WITAM!

Opis i Start w HotWebSiteTraffic :

HotWebsiteTraffic to manual surf. Aby rozpocząć surfowanie musimy promować przynajmniej 1 stronę (bux, program, etc.)
W tym celu klikamy Sites w menu po lewej stronie. W polu Name podajemy nazwę strony, a w polu Site pełny adres rozpoczynając od http://
Następnie klikamy Add. Jeśli strona przejdzie weryfikację zobaczysz taki komunikat: "Site Passed All Checks! Return to Members Area"
Klikamy w Return to Members Area aby zatwierdzić. Klikamy w Auto Assign (menu po lewej) i w polu Auto Assigned wpisujemy 25 i klikamy Update.
Serwis wymaga od nas aby przynajmniej 25% uzyskiwanych kredytów z surfowania było przydzielonych automatycznie do stron(y). Można te 25% rozłożyć na 2 lu 3 strony.
Ważne aby suma procentów przydzielonych wynosiła 25%.


Timer HotWebSiteTraffic :


Timer jest bardzo szybko.... dla konta FREE wynosi 10 sekund.

Bonus $$ w czasie surfowania :

Podczas surfowania co jakiś czas pojawia się strona z banerem w centralnym miejscu ekranu oraz 2-ma linkami tekstowymi pod nim.
Kliknij w baner lub 1 z linków a otrzymasz nagrodę w postaci : $$. kredytów albo wyświetleń bannerów. (Po kliknięciu musimy odczekać 10 sekund!)

Jak rozpoznać strony z nagrodami?

Strony z nagrodami rozpoznamy po Tym, że jeżeli jest to BONUS strona to będzie w tle lub gdzieś widniała Papuga.
Wypłata od 10$, realizowana w każdy piątek.
Ilość poleconych nieograniczona. (Konto darmowe 10% z zakupów członkostwa, reklam itp. a konto HOT 50%.)
Kredyty nie są przeliczane na $$. Pieniądze uzyskujemy:

1) podczas surfowania na stronach Prize Page. Może to być 1, 2, 4, 5 lub 10 centów,
1 dolar, 5 dolarów - przy najmniej z takimi ja się spotkałem.
Mając konto premium uzyskujemy wszystko razy 2.

2) z licznych konkursów surfowania odbywających się w tygodniu takich jak:
a) Weekend Fun Surf, odbywa się sobota-niedziela.
Wymóg to 300 stron w ciągu tych dwóch dni. 2 nagrody po 10$
b) 1500 Surf, odbywa się od niedzieli do soboty.
Wymóg 1500 stron w ciągu tego czasu. 1 nagroda 10$

3) za każde 150 stron surfowanych uzyskujemy 1 Gold Coin wymienny na
1 Raffle Ticket. Wymieniamy je w zakładce Gold Coins. Można mieć w tygodniu max. 10 ticketów.
Biorą one udział w losowaniu 1 nagrody 10$ w każdą niedziele.
Gold Coins należy zamienić na Raffle Tickety najpóźniej w niedzielę do godz. 05:00 rano.
Losowanie godz. 06:00 (00:00 server time).

4) Dodatkowo w tygodniu, Admin podaje wszystkie promocje widoczne po zalogowaniu na stronie Home naszego konta.
Powiadamia też mailem.
Ważne przy wypłacie - musisz mieć minimum 3 aktywne
promowane własne strony oraz przydzielone do nich kredyty
by płatność została zrealizowana.
MAXIMUM DO PROMOWANIA TO : 10 programów, 10 banerów i 10 tekstowych reklam.


Rejestracja :


Reflink :

http://hotwebsitetraffic.com/?rid=8303


Czysty link :

http://hotwebsitetraffic.com/



RE: HotWebSiteTraffic! Najlepszy ManualSurf! - tomazzi - 29-03-2012 20:47

nie byłbyś bezczelny człowieku ...
założyłem temat a ty na bezczelnego go zdublowałeś po kilku h ...
masz tupet ...
do tego skopiowany na bezczelnego w większości mój opis
a skromnie zaznaczę, że jest to manual surf a nie serwis zarobkowy


RE: HotWebSiteTraffic! Najlepszy ManualSurf! - XHQify - 29-03-2012 20:52

ile można tam dziennie wyciągnąć tak mniej więcej $ ? za najszybszą odp reput Big Grin


RE: HotWebSiteTraffic! Najlepszy ManualSurf! - tomazzi - 29-03-2012 20:54

(29-03-2012 20:52)XHQify napisał(a):  ile można tam dziennie wyciągnąć tak mniej więcej $ ? za najszybszą odp reput Big Grin

zapraszam z pytaniem do mojego tematu - a zadajesz pytanie plagiatorowi który na bezczelnego kopiuje czyjś temat biorąc w sumie opis z mojego opisu w 90% to ciekaw jestem co ci odpowie - bo dziś się zarejestrował więc nie udzieli odpowiedzi na 100% bo nie ma żadnych statystyk


HotWebSiteTraffic! Najlepszy ManualSurf! - Admin - 29-03-2012 21:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.