Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Website Traffic Hog - Ta Sama Adminka Co Hot Website Trraffic - Wypromuj Swoją Stronę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Surfbary (/Forum-Surfbary-314)
+---- Wątek: Website Traffic Hog - Ta Sama Adminka Co Hot Website Trraffic - Wypromuj Swoją Stronę (/Temat-Website-Traffic-Hog-Ta-Sama-Adminka-Co-Hot-Website-Trraffic-Wypromuj-Swoja-Strone-51503)

Strony: 1 2 3 4


RE: Website Traffic Hog - Ta Sama Adminka Co Hot Website Trraffic - Wypromuj Swoją Stronę - wojciechm - 16-04-2016 19:38

jak korzystać z Guaranteed Views ?


RE: Website Traffic Hog - Ta Sama Adminka Co Hot Website Trraffic - Wypromuj Swoją Stronę - loryn222 - 29-04-2016 18:09

na 400 wysurfowanych stron dziś oto statystyki :

[Obrazek: xhlavdrn5asb.jpg]

Może kiedyś się coś tu zarabiało , ale teraz to jest za przeproszeniem chała , gorsza niż w heedyou i e-mail-HOG facepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalm

Wkółko wygrane w surfie to wyświetlenia banera , textów , i kredytki , a 0.03$ to trafiłem w gierce , w surfie i nic poza tym . Stanowczo nie Polecam 2


RE: Website Traffic Hog - Ta Sama Adminka Co Hot Website Trraffic - Wypromuj Swoją Stronę - loryn222 - 26-05-2016 12:26

cofam to co napisałem , zarejestrowałem się pod koniec Kwietnia , a teraz we wtorek trafiłem 5$ w loterii , a wysurfowałem tylko około 420 stron , oto dowód :

[Obrazek: 1vco0m4b92ci.jpg]