Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zurker.eu - zostań właścicielem nowej Social Network - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zurker.eu - zostań właścicielem nowej Social Network (/Temat-Zurker-eu-zostan-wlascicielem-nowej-Social-Network-51484)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zurker.eu - zostań właścicielem nowego WAZZUB - macgre - 21-04-2012 22:04

(21-04-2012 12:58)twisted123 napisał(a):  Czym różni się vShare Credits od vShare?
Tak naprawdę to niczym. vShare credits to po prostu liczba vShares na naszym koncie. Za każdy zapis zaproszonej przez nas osoby dostajemy 1 vShare credit które zatwierdzamy i liczą się one potem do "rankingu właścicieli"


RE: Zurker.eu - zostań właścicielem nowego WAZZUB - jewo - 23-04-2012 23:54

Dlaczego ja mam 3 referral, a 0 vShares?


RE: Zurker.eu - zostań właścicielem nowego WAZZUB - macgre - 24-04-2012 13:15

(23-04-2012 23:54)jewo napisał(a):  Dlaczego ja mam 3 referral, a 0 vShares?

bo trzeba ich zatwierdzić, żeby dodało Ci vshares. Klikjnij STREEME, potem refferrals i poszukaj opcji "claim now" (napisane czerwoną czcionką po prawej)


RE: Zurker.eu - zostań właścicielem nowego WAZZUB - Xero - 25-04-2012 16:18

Zdobyte za refy musisz zamienić na te drugie aby się naliczały.


RE: Zurker.eu - zostań właścicielem nowego WAZZUB - jewo - 26-04-2012 06:58

(24-04-2012 13:15)macgre napisał(a):  
(23-04-2012 23:54)jewo napisał(a):  Dlaczego ja mam 3 referral, a 0 vShares?

bo trzeba ich zatwierdzić, żeby dodało Ci vshares. Klikjnij STREEME, potem refferrals i poszukaj opcji "claim now" (napisane czerwoną czcionką po prawej)

Do kitu, nie mam opcji "claim ..." mam "INTERNATIONAL", czyli chyba mogę zaprzestać poszukiwań poleconych, bo Polacy to raczej nieufni są.
Czy dobrze zrozumiałem, że vShares zdobędę tylko za rejestrację z Polski, a z zagranicy daję im gratis?


RE: Zurker.eu - zostań właścicielem nowego WAZZUB - macgre - 26-04-2012 11:20

(26-04-2012 06:58)jewo napisał(a):  
(24-04-2012 13:15)macgre napisał(a):  
(23-04-2012 23:54)jewo napisał(a):  Dlaczego ja mam 3 referral, a 0 vShares?

bo trzeba ich zatwierdzić, żeby dodało Ci vshares. Klikjnij STREEME, potem refferrals i poszukaj opcji "claim now" (napisane czerwoną czcionką po prawej)

Do kitu, nie mam opcji "claim ..." mam "INTERNATIONAL", czyli chyba mogę zaprzestać poszukiwań poleconych, bo Polacy to raczej nieufni są.
Czy dobrze zrozumiałem, że vShares zdobędę tylko za rejestrację z Polski, a z zagranicy daję im gratis?

Nie muszą to być ludzie z Polski. Mogą być z całej Unii Europejskiej +Norwegii+Szwajcarii. Za zaproszenie osób z tych krajów dostaniesz vshares.

Każdy może sie kontaktować z użytkownikami Zurkera na całym świecie, ale vshares są za zaproszenia ludzi tylko z naszej lokalizacji czyli EU.

Poniżej fragment info z FAQ :

Zurker is currently available in the following countries. Each Zurker accepts only members of that country.

United States
United Kingdom
India
Philippines
New Zealand
Canada
Australia

Residents of the EU, Norway, and Switzerland may join Zurker Europe. The demarcation is geographical.


Residents of all other jurisdictions become members of Zurker Worldwide.


For several reasons, the developers have decided to release Zurker on a country by country basis. Each country's Zurker is an independent entity owned by residents of that country. Having users from other countries own shares in other countries would be excessively challenging for technical, administrative, operational, and financial reasons.

Note that you CAN connect and interact normally with members on other versions of Zurker. A member of Zurker UK can subscribe to a member of Zurker India, for example.


RE: Zurker.eu - zostań właścicielem nowego WAZZUB - Inmaculada - 09-05-2012 11:18

Na moim portfolio widać, że mam 2 vShare credits. Po kliknięciu Claim now otwiera się strona, która ma tytuł "Use vShare Credits" i pod spodem takie informacje:

This form is for using the vShare credits in your account to register Zurker vShares in your name. You currently have 2 usable credits in your account.

Informacja z wykrzyknikiem na czerwono:
Illegally claimed vShares may be revoked and returned to the pool of unallocated vShares at any time. vShares may only be claimed in exchange for vShare credits obtained in accordance with the Terms of Service.

I następnie:
Select the number of credits to apply below, then press CONTINUE.
vShares "Please Select" - w tym miejscu mam do wyboru 1 lub 2. Którą cyfrę mam wybrać i od czego to zależy?


RE: Zurker.eu - zostań właścicielem nowego WAZZUB - macgre - 09-05-2012 19:14

(09-05-2012 11:18)Inmaculada napisał(a):  Na moim portfolio widać, że mam 2 vShare credits. Po kliknięciu Claim now otwiera się strona, która ma tytuł "Use vShare Credits" i pod spodem takie informacje:

This form is for using the vShare credits in your account to register Zurker vShares in your name. You currently have 2 usable credits in your account.

Informacja z wykrzyknikiem na czerwono:
Illegally claimed vShares may be revoked and returned to the pool of unallocated vShares at any time. vShares may only be claimed in exchange for vShare credits obtained in accordance with the Terms of Service.

I następnie:
Select the number of credits to apply below, then press CONTINUE.
vShares "Please Select" - w tym miejscu mam do wyboru 1 lub 2. Którą cyfrę mam wybrać i od czego to zależy?

kliknij od razu dwójkę, zatwierdzisz od razu dwa "kredyty" zamiast jednego.
Po tym będziesz mieć od razu 2 vshares więcej na koncie.


RE: Zurker.eu - zostań właścicielem nowego WAZZUB - invihation - 10-05-2012 17:40

Czy można już sprzedawać te vshare czy jeszcze nie ??


RE: Zurker.eu - zostań właścicielem nowego WAZZUB - HeniutX - 10-05-2012 18:45

Jestem zainteresowany, ale nigdzie nie widzę refa..