Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna nisza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Własna nisza (/Temat-Wlasna-nisza-51386)

Strony: 1 2


Własna nisza - Firmakrk - 26-03-2012 13:37

Witam wielu z was pisze o niszach a to ze nie ma pomysłu na nisze a to ze
nisza sie wypalila ze usuneli wam filmiki na yoputube.
Mialem ten sam problem zarabialem ledwo na wyplate na firecasch.
W poradnikach czytalem ze najlepszy sposob to wlasny sposob myslalem calymi dniami co by zrobic zeby ludzie zrobili pobrania az wymyslilem swoja wlasna nisze Smile Chcialem ja sprawdzic i w piatek przed sama wyplata zrobilem to i od razu 5 pobran pod rzadz (a zrobilem to tylko dla polakow ) a co dopiro jak zrobie to na skale swiatowa . Nie jest to ani youtube ani nic zwiazane z hackami botami generatorami nie sa to rownierz eboki programy gry i muza nic z tych rzeczy jest to taka nisza ze chodz by wielu z was jej uzywalo to itak kazdy zarobi . Wiec polecam pomyslec troche a uwierzcie moze sie to oplacic Smile


RE: Własna nisza - thomasward - 26-03-2012 14:26

No i po co ten temat...


RE: Własna nisza - Ropsont - 26-03-2012 14:47

Może po to żeby sprawdzić jakie jest zainteresowanie, a potem sprzedanie każdemu metody za 100$? Tongue


RE: Własna nisza - Shadecaster2 - 26-03-2012 14:55

nisza dla polaków? nic nie zarobisz gratulacje.


RE: Własna nisza - erold - 26-03-2012 15:05

Nie znasz się, jeżeli masz coś fajnego dla Polaków to zarobisz na nich nawet i 1000 $ ( jest kilka sposobów Smile


RE: Własna nisza - Firmakrk - 26-03-2012 15:55

Shadecaster2 pogratulowac to mozesz sobie nisza dla polakow nie to jest nisza dla calego swiata wiec nie mow mi ze gratulujesz bo niestety to nie ani hacki boty wogole nie youtube ani konta premium nic z tych rzeczy jest to cos kompletnie innego


RE: Własna nisza - Misha2344 - 26-03-2012 16:22

Hej możliwe że wiem co masz na myśli Big Grin Tym samym podsunę wam propozycje. Wbiłem dzisiaj cza sex chat wp.pl jak anetachętna24 dostałem odrazu 30 prywatnych wiadomości i napisałem swój numer gg na ogólnym czacie. Potem na gg kazdemu napisalem ze tutaj sa moje fotki nago i 2 pobrania wpadły hehe Tongue


RE: Własna nisza - Firmakrk - 26-03-2012 18:20

tez tak robilem ale 2 pobrania z tylu osob wiec od razu mowie to nie to


RE: Własna nisza - Shadecaster2 - 26-03-2012 21:43

nie rozumiecie że może pobiera wam za te 0.60 dallara ale po tym wyłączają usługę w telefonie i wyświetla wam się Fraud czyli wy nic z tego nie macie?


RE: Własna nisza - Shadecaster2 - 26-03-2012 21:47

(26-03-2012 15:55)Firmakrk napisał(a):  Shadecaster2 pogratulowac to mozesz sobie nisza dla polakow nie to jest nisza dla calego swiata wiec nie mow mi ze gratulujesz bo niestety to nie ani hacki boty wogole nie youtube ani konta premium nic z tych rzeczy jest to cos kompletnie innego
W 1 Poście napisałeś że zrobiłeś to tylko dla polaków czyli po polsku.

1000$ na polakach? no ciekawe jak? jeśli polak aktywuje usługe sms to dostajecie 0.64 ale po chwili ja wyłącza czyli Macie "Fraud" czyli 0 kasy