Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
do kosza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: do kosza (/Temat-do-kosza-51349)

Strony: 1 2


RE: Inwestycja.......... zapraszam - Yogii - 30-03-2012 22:13

tomazzi - 100% - polecam skarpete

wlasciciel ptcboxa - placi od 10 lat - fakt niezaprzeczalny

refy to reklama - dlatego oscylowalem w granicach inwestycji 160-180

wiec przy tej inwestycji jak napisalem wczesniej - 700% rocznie

obecnie inwestuje w zarabiajprzez internet - zwrot inwestycji po 2 miesiach - zysk po roku - 1200%
clixsense - zwrot inwestycji po 3 miesiach - zysk po roku 750%
screeny do wgladu dla zainteresowanych inwestorów


RE: Inwestycja.......... zapraszam - tomazzi - 30-03-2012 22:17

nie należę do osób trzymających pieniądze w skarpetce

to, że admin płaci x czasu to nie znaczy, że za dzień czy dwa się nie zawinie - nie gwarantuj za admina bux-a, że będzie płacił x lat dalej - a widać, że krótko zarabiasz w sieci bo każdy bux prędzej czy później staje się scamem - i co byś nie napisał - tego nie zmienisz i nie gwarantuje zarobku bo nie ty wypłacasz i to nie twój biznes - wspominać możesz o potencjalnym zarobku a nie pewnym 100% zarobku - bo może być tak , że nawet zainwestowanych środków nie odzyskasz bo bux się zescami i tego nie jesteś w stanie powiedzieć kiedy to się stanie i czy zwróci ci się wydatek czy nie - loteria i nic więcej


RE: Inwestycja.......... zapraszam - Yogii - 30-03-2012 22:22

zarabiam w sieci od czasu hihawki wiec mnie nie pouczaj

no i sie nie wypowiadaj - bo kazdy rozsadny wie ze kazda inwestycja jest obarczona ryzyskiem - kazdy to wie sensowny inwestor

eot z mojej strony bo z dziecmi neo co maja tylko scam i scam w glowie nie ma co dyskutowac


RE: Inwestycja.......... zapraszam - tomazzi - 30-03-2012 22:25

(30-03-2012 22:22)Yogii napisał(a):  zarabiam w sieci od czasu hihawki wiec mnie nie pouczaj

no i sie nie wypowiadaj - bo kazdy rozsadny wie ze kazda inwestycja jest obarczona ryzyskiem - kazdy to wie sensowny inwestor

eot z mojej strony bo z dziecmi neo co maja tylko scam i scam w glowie nie ma co dyskutowac

po 1 zwracam ci tylko grzecznie uwagę byś nie gwarantował czegoś i za coś co nie jest twoje - a ty tutaj opisujesz zarobek nie wiadomo jaki jak to ty byś był tego właścicielem i wiedział ile zarabiasz i ile będziesz płacił

po 2 to trochę szacunku - ja ci za przeproszeniem z dupy nie wypadłem i ciężko bym był dla ciebie dzieckiem mając 40 lat na karku - dla mnie jesteś dzieciakiem bo dziecko 1 mówi a później myśli i ty to robisz
chciałeś zabłysnąć a nawet iskrzenie ci nie wyszło

po 3 od tego jest temat i forum by rozmawiać - wyrażam swoją opinię i czy to ci się podoba czy nie - to już twój problem a nie mój


RE: Inwestycja.......... zapraszam - Yogii - 03-04-2012 17:17

do koszaSmile)

inwestycja poszla


do kosza - Admin - 03-04-2012 17:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.