Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam bota do generowania tożsamości + generator e-mail. Idealny do serwisu MyPay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam bota do generowania tożsamości + generator e-mail. Idealny do serwisu MyPay (/Temat-Sprzedam-bota-do-generowania-tozsamosci-generator-e-mail-Idealny-do-serwisu-MyPay-51296)

Strony: 1 2


Sprzedam bota do generowania tożsamości + generator e-mail. Idealny do serwisu MyPay - elols - 23-03-2012 22:05

Witam.


Dziś sprzedaje bota, który powstał kilka tygodni temu na własne potrzeby zarobkowe w serwisie MyPay.pl - moje zarobki były tam dosyć wysokie.

Główne cechy bota:
  • Prawdziwe imiona i nazwiska z Polski
  • Adres istniejący w Polsce
  • Kod pocztowy zgadza się z miejscowością
  • Prefixy numerów telefonów Polskich operatorów GSM
  • Adres e-mail jest losowym ciągiem znaków = pełne uznanie ankiety!
  • TWORZENIE ADRESU E-MAIL W SERWISIE POCZTA.PL !!!
  • Automatyczne sprawdzanie poczty, 1 kliknięciem przegladamy poczte z wygenerowanego adresu e-mail
  • Buttony do kopiowania przy każdym polu!!!

Bot działa baaardzo szybko.

Recenzja użytkownika Coristo:

Cytat:Dostałem program, wszystko działa jak najbardziej poprawnie. Zasugerowałem małe zmiany, które autor wprowadził w mgnieniu oka. Wczoraj zostały zrobione wszystkie oferty na mypay z użyciem danych z programu. Dziś oferty zostały zaakceptowane. Program działa bardzo dobrze, nie zacina się. Dane generują się momentalnie. Tworzenie email'a zajmuje kilka sekund.

Program w dużej mierze ułatwia wykonywanie zadań na MyPay. Oceniam program na 4+ ponieważ nie zadowala graficznie ale funkcjonalność oceniam na 5+

Polecam

WYMAGANIA:

- Internet Explorer wersja 8

Oto filmik, który pokazuje działanie bota - prezentuje się znakomicie!

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=OKdg9MimTYA[/my-youtube]

Cena za bota (generator tożsamości) + generator adresów e-mail - 30 zł


Cena jest nie duża jak na oprogramowanie, którym możemy zarobić naprawdę duże pieniądze z serwisów typu MyPay.pl

Zainteresowani kupnem - zapraszam na PM lub piszcie w tym temacie.


RE: Sprzedam bota do generowania tożsamości + generator e-mail. Idealny do serwisu MyPay - Coristo - 23-03-2012 22:12

Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości dotyczące tego bota to mogę go zrecenzować.


RE: Sprzedam bota do generowania tożsamości + generator e-mail. Idealny do serwisu MyPay - m4rcin93 - 23-03-2012 22:49

Dane pewnie pobierane z http://fakenamegenerator.com ?


RE: Sprzedam bota do generowania tożsamości + generator e-mail. Idealny do serwisu MyPay - elols - 24-03-2012 11:51

(23-03-2012 22:49)m4rcin93 napisał(a):  Dane pewnie pobierane z http://fakenamegenerator.com ?

Jedyne dane pobrane z fakenamegenerator to Miasto, Ulica i kod pocztowy - cała reszta jest generowana przez bota.


RE: Sprzedam bota do generowania tożsamości + generator e-mail. Idealny do serwisu MyPay - DDK - 24-03-2012 12:40

Mogę zrecenzować program. Kontakt PW Smile


RE: Sprzedam bota do generowania tożsamości + generator e-mail. Idealny do serwisu MyPay - elols - 24-03-2012 13:33

(24-03-2012 12:40)DDK napisał(a):  Mogę zrecenzować program. Kontakt PW Smile

Recenzuje już ktoś inny.


RE: Sprzedam bota do generowania tożsamości + generator e-mail. Idealny do serwisu MyPay - Coristo - 24-03-2012 15:08

Dostałem program, wszystko działa jak najbardziej poprawnie. Zasugerowałem małe zmiany, które autor wprowadził w mgnieniu oka. Wczoraj zostały zrobione wszystkie oferty na mypay z użyciem danych z programu. Dziś oferty zostały zaakceptowane. Program działa bardzo dobrze, nie zacina się. Dane generują się momentalnie. Tworzenie email'a zajmuje kilka sekund.

Program w dużej mierze ułatwia wykonywanie zadań na MyPay. Oceniam program na 4+ ponieważ nie zadowala graficznie ale funkcjonalność oceniam na 5+

Polecam


RE: Sprzedam bota do generowania tożsamości + generator e-mail. Idealny do serwisu MyPay - zarabiamwnecie - 24-03-2012 20:33

Poco program skoro można przez stronę generować?


RE: Sprzedam bota do generowania tożsamości + generator e-mail. Idealny do serwisu MyPay - elols - 24-03-2012 21:12

Bo na stronie dane się powtarzają bardzo często, nie zalicza numeru bez Polskiego prefixu a o jakimś śmieciowym mailu zapomnij - a tu tworzy ci maile na poczta.pl i uznają zawsze.


RE: Sprzedam bota do generowania tożsamości + generator e-mail. Idealny do serwisu MyPay - Artiis - 25-03-2012 16:45

Heh za takie coś 30 zł?

Ja widziałem jakoś 2-3 dni bota to że sam wypełniał luki w reklamach na zagranicznej stronie ( veuro ).

Już wole sobię założyć 40 emali w 3-4 min i na to samo mi wyjdzie.