Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Koszulka i mail do lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Koszulka i mail do lockerz (/Temat-Rozwiazane-Koszulka-i-mail-do-lockerz-5128)



[Rozwiązane]Koszulka i mail do lockerz - Ralink - 13-04-2010 18:12

Witam ! jestem Z-Listem od około 1 marca i nie dostałem jeszcze potwierdzenia gdzie moge napisać w jej sprawie i na jaki adres e-mail ??


RE: Koszulka i mail do lockerz - Devilry225 - 13-04-2010 18:20

Lockerz od marca(nie pamiętam dokładnej daty) nie rozdaje już koszulek za zdobycie statusu Z-List.W następnych miesiącach dla Z-Listerów mają pojawić się kolejne nagrody.


RE: Koszulka i mail do lockerz - Magnus - 13-04-2010 18:23

Chyba ma byc to Survival kit tak coś pisali mi Smile


RE: Koszulka i mail do lockerz - berczis - 14-04-2010 08:42

Nie rozdaje koszulek od 19 marca, a kolega napisał, że nabił z-lista 1 marca Wink


[Rozwiązane][Rozwiązane]Koszulka i mail do lockerz - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.