Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik (/Temat-Poradnik-51263)



Poradnik - Skrux - 22-03-2012 22:23

Witam.
Ostatnio klikając w reklamy na 20dollars2surf zwróciłem uwagę na pewną reklamę. Dotyczy ona poradnika nt. poleconych. Kosztuje on 9 zł.

Dobra nie oszukujmy się. Nie wierzę w 1000 poleconych oraz kilkaset dolców. Może jednak ten sposób działa i dzięki niemu da się osiągnąć kilku dodatkowych poleconych.

Moje pytanie: Czy ktoś ma ten poradnik i czy jest on wart swojej ceny? Proszę o odpowiedzi.

Link: http://lista-poleconych.blogspot.com/?spref=fb

Pozdrawiam.


RE: Poradnik - Ropsont - 22-03-2012 22:32

Tak. Skusiłem się i kupiłem owy poradnik. Wszystko ładnie pięknie, tylko poleca on programy które kosztują po 500 złotych. W dodatku namawia do popierania piractwa i linkuje strony na których można owe programy pobrać za darmo.

Wszystko by było super gdyby nie fakt, że te programy nie działają wcale tak "cudownie" jak opisane jest to w tym poradniku. Wręcz przeciwnie. Myślałem, próbowałem rozgryźć itp, jednak bez skutku ale może jestem po prostu zbyt tępy.

Dodam jeszcze, że mogą zawierać wirusy (nie jest to potwierdzona w 100% informacja, jednak jakiś czas po instalacji jakieś syfy przyczepiły mi się do kompa).

Edit: Jako, że sam param się w różnego rodzaju poradnikach, to powiem tak: swojej ceny to może i on jest wart... nie jest ona zbyt wysoka. Zwrot kosztów może i przyniesie ale szczerze, to wątpię czy coś więcej Tongue


Poradnik - Skrux - 23-03-2012 00:32

Szczerze dziękuję za wypowiedź. Narazie wstrzymam się z kupnem. Może ma ktoś jeszcze coś ciekawego do powiedzenia? Dla kolegi oczywiście reput Smile


Wysłano z Iphone za pomocą Tapatalk