Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! (/Temat-NEWS-QDAY-TO-LEKCEWAZACE-NAS-NIEMADRE-CZLOWIEKi-5126)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - Alcor - 13-04-2010 18:06

Proszę nie używać wulgaryzmów!!!


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - Songoku - 13-04-2010 18:08

Alcor
Oni nie używają wulgaryzmów tylko wyrażają swoje emocje Big Grin
Są w######ni tak jak ja więc gdzieś muszą się wyładować.

No i dobrze że napisałeś bo pewnie dalej by jechali z tym tekstem Smile


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - xPietrek - 13-04-2010 18:14

Moje jeszcze oczekuje na weryfikację, zobaczymy ;]
Jak odrzucą to pier**ole to gówno i kupuje Elite na TAGu, 100x lepszy serwis i nagrody.
Do tego jakieś poplamione koszulku wysyłają (Adminowi) Tongue

//
Już odrzucone


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - Kiziordzn - 13-04-2010 20:38

Mi też odrzucili, mam 30 EXPa, teraz dodali jakies głupie puzzle, zadania są cholernie trudne a nagród jak nie było uzupełnionych tak nie ma. W dupie mam taki serwis, lockerz był jest i zostanie choć by nie wiem co najlepszy. Mimo ich głupich zagrywek z filmikami, punktami 4x w górę czy restockami.

Czekam aż zaktualizują nagrody i biorę jakiś kubek czy koszulkę.


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - rj7rad - 13-04-2010 21:03

Rzeczywiście walą w ciula. Koszulki odrzucone, a co najgorsze uzupełnienia jak nie było tak nie ma. I jak człowiek ma robić te zadania, jak nie wie czy coś będzie za to miał. Nawet głupią koszulkę/kubek bym wziął. A gdzie moje marzenia na mp3? Rozwiały się w godzinę. Nie wiadomo skąd ludzie od razu wzięli 35exp..


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - SZAFI - 13-04-2010 21:07

Pewnie ten qday założyły jakieś niedorozwoje i myślą że zbiją na tym wielki majątek ja choćby lockerz ... ja już przestałem zaglądać na qday bo poprostu nie ma po co ... chłopaki nie oszukujmy się qday to gówno i tyle dziekuję, dobranoc Smile


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - Szyna - 13-04-2010 21:10

Ja odrazu to wiedziałem. Juz przeczytamwszystkich jest 100000000 razy lepsze od tego qday.


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - czepa - 13-04-2010 21:38

smiać mi się z was chce dzieciaki.
Żal pupkę ściska, bo na necie za późno będą odpowiedzi i nie będzie max punktów coBig Grin Trzeba trochę głową ruszyć żeby szybciej coś zgarnąć.

Dobrze wam tak! Ja popieram. Wreszcie exp będzie różny.
Jakbyście usiedli, pomyśleli, policzyli to by wam wyszło że jesteście kilka exp w plecy tylko + wymiana nagrody raz na miesiąc.
No ale tak, trzeba myśleć.

Co do obrażania ekipy i ogólnie - tacy mądrzy z was kolesie? Zróbcie to sami. Zobaczymy jak wtedy będziecie mysleli o kosztach takiej imprezy.


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - SZAFI - 13-04-2010 21:42

pewnie jesteś jednym z nich xD taki cwany ... ten qday to wysyła używane i poplamione koszuleczki (są dowody banan dostał poplamioną koszulkę xD ) więc taki cwany jesteś zobaczymy ...


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - czepa - 13-04-2010 21:47

szafi schowaj się do szafy i nie wyłaź.
Jak pisałem, załóż sam taki portal i zobaczymy wtedy. Tyle w temacie