Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! (/Temat-NEWS-QDAY-TO-LEKCEWAZACE-NAS-NIEMADRE-CZLOWIEKi-5126)

Strony: 1 2 3 4 5


NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - ledo - 13-04-2010 17:55

Nie akceptują naszych koszulek skurczychrząszcze !


RE: NEWS ! QDAY TO PIZDY ! - fensz - 13-04-2010 17:56

mi tez nie zaakceptowali tej odpowiedzi.


RE: NEWS ! QDAY TO PIZDY ! - pespe - 13-04-2010 17:57

Lamusy ;/ wysłałem moje piekne arcydzieło a oni ku*wa co ? niewypał jeb*ny ten QDAY!! PRECZ Z LAMUSAMI ! PRECZ Z LAMUSAMI !


RE: NEWS ! QDAY TO PIZDY ! - Jeppers - 13-04-2010 17:57

Ja się pytam o co tu k*rwa chodzi...

Mógłbym poznać powód dlaczego koszulki zostały odrzucone ?

Panie szanowny Adminie QDAYA , mogę się dowiedzieć dlaczego koszulki zostały poodrzucane ?
Koszulka robiona w paincie przyjęta ,a w ps-ie nie ...

Nie mam pojęcia co jest grane

Proszę o odpowiedź

Dziękuję
Jeppers


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - rajmek126p - 13-04-2010 17:57

ja tez zrobilem arcydzieło i h** pedały


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - ledo - 13-04-2010 17:58

popieram kolege niżej !


RE: NEWS ! QDAY TO PIZDY ! - El Loco - 13-04-2010 17:58

ja ich bez kitu nie rozumiem... zrobilem jako taki projekt zeby w miare wygladal(nie byl totalnie w paintcie zrobiony) a ci mi go odrzucili... bez sensu... moja wina ze nie umiem sie oblugiwac jakimis lepszymi programami? nie jestem jakims grafikiem komputerowym i nie moja wina ze oni nie potrafia lepszych koszulek wymyslec tylko cala biala i logo QDAY i wielce koszulka serwisowa...


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - fensz - 13-04-2010 17:59

popieram. zakladam konto na nkl ANTY QDAY!


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - SupeRLokeR - 13-04-2010 18:02

******** z nimi


RE: NEWS ! QDAY TO LEKCEWAŻACE NAS NIEMĄDRE CZŁOWIEKi !!! - Songoku - 13-04-2010 18:06

Mi też nie zaakceptowali Sad

Robimy akcję protestacyjną na QDayu
Wysyłamy zdjęcie z napisem na koszulce "Po####ny QDay"
Lub z innym tekstem.